انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عاغا من یه سوال دارم........بدو بیا تووووو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بچه ها من چجوری میتونم وقتی یه پست گذاشتم بعدش دوباره ارسالش کنم؟؟؟منظورمو میفهمین؟؟؟مثلا من یه پست گذاشتم بعد میخوام ویرایشش کنم بعد دوباره ارسالش کنم....نمیخوام ارسال جدید کنماااا میخوام همون پست رو ویرایش کنم با همون نظرات دوباره ارسال شه....
توروووووو خدااااااااااااا جوااااب بدین صواب داره بخداااااcryingcryingcryingcryingcrying
خب عزیزم وقتی خواستی پستتو ویرایش کنی پایین سمت چپ پستت یه گزینه هست به اسم ویرایش روی اون کلیک کن آماده ی ویرایش میشه. ویرایشش که کردی بعدشم ذخیره ی تغییراتو بزن که ویرایشت ثبت بشه.
(10-10-2014، 11:58)جوجه طلاz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب عزیزم وقتی خواستی پستتو ویرایش کنی پایین سمت چپ پستت یه گزینه هست به اسم ویرایش روی اون کلیک کن آماده ی ویرایش میشه. ویرایشش که کردی بعدشم ذخیره ی تغییراتو بزن که ویرایشت ثبت بشه.
آهان مرسی ممنونننننHeartHeartBlushBlush
(10-10-2014، 11:52)zahra (: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها من چجوری میتونم وقتی یه پست گذاشتم بعدش دوباره ارسالش کنم؟؟؟منظورمو میفهمین؟؟؟مثلا من یه پست گذاشتم بعد میخوام ویرایشش کنم بعد دوباره ارسالش کنم....نمیخوام ارسال جدید کنماااا میخوام همون پست رو ویرایش کنم با همون نظرات دوباره ارسال شه....
توروووووو خدااااااااااااا جوااااب بدین صواب داره بخداااااcryingcryingcryingcryingcrying

نیدونم ابجی
خــــــب...
جوابتو دادن دیگــه