انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تتلو در تمرین پرسپولیس...!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
طبق گفته ی روزنامه ها و خبرگزاری ها حمید درخشان با داد و بیداد از تتلو خواسته که از تمرین تیم خارج شود
این واکنش زمانی پیش اومده که امیر حسین مقصودلو قصد داشته وارد رختکن بشه و با تیم تمرین کنه !!
در پیج های مرتبط به طرفداری تیم پرسپولیس هم کاربران اعتراض زیادی داشتن نسبت به حضور تتلو
و اینکه چرا شماره ی " علی کریمی " رو بر تن کرده !!
خودش که اینا رو تکذیب کرد و گفت خیلی هم بام خوب برخورد کردن ودعوت شده بودم
تتلو در تمرین پرسپولیس...! 1

بدون اجازه رفته فکر کرده خونه ی باباشه
تازه میخواسته بیاد بازی هم بکنه ...

پرسوپولیسی ها هم بهش گفتن : " بزار تو حال خودمون باشیم ! "

درخشان هم پرسپولیسی ها رو دعوا کرده گفته ما شجریان گوش میدادیم شما ه چرت و پرت هایی !!

کلا تتلو دنبال حاشیس ...
چرا با این کاراش خودشو اینقدر کوچیک میکنه؟؟؟؟HuhConfused
چرا از موسیقی رفcrying
عَجَب ریشی داره اِنگار اَز داعش اومَده:|
آخه این چرا اینقده زشته .-.
tataloo in insta:واااى من خوابم نميبره !!! ميخوام تا صبح پست بذارم !! تتليتياا من از بچگى با فوتبال بزرگ شدم تازه يه سالم از كريس رونالدو كوچيكترم !!! سنمم بالا نيست !!! اينا چرت ميگفتن !! من ميتونم مگه نه ؟؟؟ من شماهارو دارم !!!! اصلا على آقا دائى آقاى گل جهان الان تيم هم نداره اگه مربيم شه خيلى خوب ميشه !!! ميشه باهاش حرف بزنيد !! اصلا با هركى ميتونيد راجع به اينكه تتل فصل بعد مياد حرف بزنيد !! لطفا !!
آقا من اوضاع پام خيلى خراب بود !! كوفته !! داغون !! اومدم رو تردميل ديدم نميتونم راه برم حتى !!! شبم بازى زمين بزرگه !! مجبور شدم بيام پيش اين داداشه تايلنديمون قبل ورزش ..گفتم من تركم ..حالا تو راه فوتبال نميريم صلوات

شماره ٦ خسته !! اما تعويض نه !!! خودم وايميسم ! راستش من از خواب كه بيدار ميشم هنوز تو خواب و بيدارى به فكر اينم واسه هوادارام چه پستى بذارم كه شاد شن واقعا به هيچ كسو هيچ چيز ديگه فكر نميكنم اما بقيه چى ؟؟ كامنت ميدن ميگن چى زديو ! روانى شدى و بيكارى!! بعد ميرم باشگاه ٢ ساعت سگدو ميزنم و فيلمشو ميذارم كه هوادارا ياد بگيرن بايد ورزش كنن واقعا به هيچ كسو هيچ چيز ديگه فكر نميكنم اما بقيه چى ؟؟ كامنت ميدن ميگن چى زديو ! روانى شدى و بيكارى! بعد ميام ميرم فوتبال كه بفهمن وقتى حتى همه هم خنديدن كارى كه دوست داريو بكن !! اصلا فوتباليستم نشم خلاف شرع نكردم كه ! ورزش كردم ! واقعا به هيچ كسو هيچ چيز ديگه جز هدف فكر نميكنم اما بقيه چى ؟؟ كامنت ميدن ميگن چى زديو ! روانى شدى و بيكارى! بعد ميام ميرم استوديو سر كار وبازم واقعا به هيچ كسو هيچ چيز ديگه فكر نميكنن اما بقيه چى ؟؟ كامنت ميدن ميگن چى زديو ! روانى شدى و بيكارى! چرا ؟؟ مگه چيكارتون كردم !! به خدا من پوستم كلفته و تركم اين كارو با كسه ديگه بكنيد طرف از زندگى نا اميد ميشه ميميره هااا نكنيد !!! خدا هست !! نكنيد !! خدا ميبينه !! نكنيد !! به همين شبا قسم خدا حواسش از منو شما خيلى جمع تره هاا !!!! نكنيد

برای سلامتیش دعا
.
.
.
.
.
نکنین
چون جواب نمیده