انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اقدام بسیار جالب پسری که عاشق یکی از همکلاسی‌هایش شده بود !!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
اقدام بسیار جالب پسری که عاشق یکی از همکلاسی‌هایش شده بود !! 1
آدم‌ها بوسیله روش‌های مختلفی عشق و علاقه‌شان را به معشوق خود نشان می‌دهند اما بعضی افراد با کمی خلاقیت از روش‌های جالبی استفاده می‌کنند که واقعا زیبا هستند.
دراین مطلب با یک نمونه از این روش‌ها آشنا می‌شوید!
یک پسر دانشجوی چینی که به یکی از همکلاسی‌هایش علاقمند شده بود تصمیم گرفت که علاقه خود را به او نشان دهد، به همین جهت با دوستان خود در خوابگاه دانشگاه صحبت کرد و قرار شد که در یک ساعت معین بعضی از چراغ‌های خوابگاه را روشن کنند و باقی چراغ‌ها خاموش بمانند!
نتیجه این کار را ببینید!!
.
.
.
.
.

I LOVE U
اقدام بسیار جالب پسری که عاشق یکی از همکلاسی‌هایش شده بود !! 1

از کاربران محترم سایت فلشخور به خاطر اینکه منو قابل دونستن و سپاس ونظراتشون رو مطرح کردن، بسیار متشکر و ممنونم.
وووووووووووووااااااااااااااااییییییییییییی چه پسر خلاقی مرسی از موضوع باحالت سپاسم دادم
ایــــــــــــــول به خلاقیتش
کاشکی من جای دختره بودمBig Grin
اینا این مدلی ثابت میکنن پسرای ما با ...Dodgy
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااHeartHeartHeartHeart
DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyخوش به حال دخترهSadپسرایه ایران فوق کاری که میکنن اینه که یه متن عاشقانه بگن تموم
چه باحالSmileHeart
چه کار خلاقانه ای!!! ممنون جالب بود!!BlushBlush
از همتون بابت نظرات ارزشمندتون متشکرم.SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
اها اینم باحاله حالا فهمیدم Idea چقدر باحال من دوست داشتک جا دختره بودم اینا عاشق نیستن دیوونن
عجب ذهن عاشقی داره!!!
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30