انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: حيدري: فقط 2 بازيکن بنفيکا نبودند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بازيکن ملي‌پوش استقلال گفت: در ديدار دوستانه تيم ملي مقابل بنفيکا، فقط 2 بازيکن اين تيم پرتغالي غايب بودند.

حيدري: فقط 2 بازيکن بنفيکا نبودند 1

خسرو حیدری در مورد شرایط اردوی تیم ملی در پرتغال اظهار داشت: اردوی بسیار خوبی بود. ما پارسال هم می‌خواستیم به این اردو برویم ولی به خاطر مشکلات مالی این کار انجام نشد. بازی با بنفیکا بازی بسیار خوبی بود و تنها دو بازیکن از این تیم نبودند و در تیم ملی کشورشان بودند. از لحاظ بدنی خوب کار کردیم و کی‌روش بیشتر به دنبال کارهای تاکتیکی و تکنیکی بود که هماهنگ بشویم.

به نقل از فارس، وی افزود: کادر فنی از بازیکنان جوان در این اردو بیشتر استفاده کرد که این خیلی برای تیم ملی مهم است.کادر فنی با جوانگرایی امیدوار است که تیم خوبی را برای جام ملت‌ها ببندد و نتیجه بگیرد.

بازیکن تیم استقلال ادامه داد:‌ سفر سختی در پیش داشتیم و 20 ساعت در راه بودیم و در بازی با استقلال با فولاد نوین اهواز تصمیم را کادر فنی می‌گیرد و هر چه امیرخان بگوید من آن را انجام می‌دهم.

وی درباره مسئله بازیگری در یک سریال تلویزیونی هم گفت: هر کس باید در حیطه کاری خودش انجام وظیفه کند. از من خواستند در سریال پژمان بازی کنم که من این کار را نپذیرفتم و فقط اسم من در آن سریال بود و نمی‌خواهم به دنیای هنرپیشگی بروم.
[color][size][font]

[/font][/size][/color]