انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: حضور كيتي پري در كنسرت one direction(تك عكس)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s5.picofile.com/file/8144525784/10706664_777029609010724_954846732_n1.jpg
اگر عكس جديدي منتشر بشه تو همين پست گذاشته ميشه
بابت تك عكسي هم متاسفم
حالا براي اينكه خالي نباشه پست فكت ميزارم:

هری:فرمانروای ارتش و یک اسم بریتانیایی
زین:زیبا و یک اسم عربیه
لویی:جنگجو. و یک اسم المانیه
نایل:قهرمان و یک اسم ایرلندیه
لیام:یعنی جنگجو و یک اسم ایرلندیه
ساز های پسرا☆☆
هری:کازو و کمی گیتار
زین:تراینگل
لویی:پیانو و گیتار
نایل:گیتار
لیام:پیانو و گیتار
رنگ های محبوب پسرا★★
هری:سبز 
زین:قرمز و بنفش
لویی:قرمز
نایل:سبز
لیام:بنفش
رنگ میکروفون پسرا♡♡
هری:سبز..زین:زرد...لویی:ابی..نایل:پرچم ایرلند...لیام:قرمز..!!!! 
حیوان های مورد علاقه پسرا♥♥
هری: به گربه ها علاقه داره..و تو بچگی یه گربه به اسم گرد و خاکی ، ویه همستر به نام همستر داشت
زین:دوتا گربه داشت و به سگ هم علاقه داره. لویی:به پرنده ها علاقه داره مخصوصا کوین. نایل:در بچگی دوتا ماهی به اسم تام و جری داشت که خیلی هم دوستشون داشت ولی مردن.و به زرافه ها هم علاقه داره. لیام:عاشق لاک پشت هائه.. نقش پسرا تو گروه♥ هری: لاس زن جذاب و محبوب خانم ها زین: دیجی مالیک و مغرور لویی:رهبر گروه نایل: با نمک لیام:ددی دایرکشن!و رمانتیک گوشی های پسرا♥ هری: علامت اچ اس زین: زپ پو که یکی از خالکوبی هاشه لویی:یکی از خالکوبیهاش نایل:پرچم ایرلند و ان اچ لیام:بتمن رنگ موی مورد علاقه پسرا♡ (اگه دختر بودن) هری:زرد زین:بنفش لویی:صورتی نایل:زرد لیام: قرمز
نایل:قهرمان و یک اسم ایرلندیهHeartHeart
مر30HeartHeart
من که عاشق وان دی هستم اون به کنار ولی بین زنا عاشق کیتی ام!!!اصن خوشم میاد هماهنگهBig Grin
(19-10-2014، 20:58)عارفه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من که عاشق وان دی هستم اون به کنار ولی بین زنا عاشق کیتی ام!!!اصن خوشم میاد هماهنگهBig Grin

دقيقا
فکر کنم این فیکه :/ 
چون حدود شش ماه پیش من عکس کیتی رو با همین لباس و همین مدل مو تو یک مجله دیدم...:-)
من از سلیقه ی این بَشـر خوشم نمیاد..!