انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: «محسن چاوشی» با «پاروی بی‌قایق» آمد ^__^
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
این خواننده پس از انتشار آلبوم‌هایی چون «یه شاخه نیلوفر»، «ژاکت»، «حریص»، ‌ «سنتوری»، «پرچم سفید» و «من خود آن سیزده‌ام» و حضور در آلبوم‌های گروهی چون «هشت»، «سلام آقا»، «خاص» و «من و ما»، جدید‌ترین اثر رسمی خود را به صورت رسمی در بازار موسیقی کشور منتشر کرد تا دوستدارانش از صبح امروز بتوانند جدید‌ترین محصول و آثار این خواننده را در قالب یک آلبوم موسیقی بشنوند.

این خواننده درباره آلبوم جدیدش اعتقاد دارد: «آلبوم «پاروی بی‌قایق» ادامه خط مشی آثاریست که از من شنیده‌اید البته با تغییرات قابل توجه. من به سلیقه همه مخاطبانم به اندازه اعتقادم احترام می‌گذارم. اگر تا امروز من و شما با هم همراه بوده‌ایم به این خاطر بوده که با اعتقادم کار کرده‌ام نه به خاطر منافعم و نه به خاطر تایید‌ها. من معتقد به تغییر و پیشرفتم و تغییر پیشرفت نیاز به حوصله کردن و آزمون و خطا دارد. از عزیزانی که مرا نقد می‌کنند ممنونم و از این دوستان خواهش می‌کنم به بنده اعتماد داشته باشند، به‌‌ همان اندازه که من دوستشان دارم.»

در آلبوم جدید محسن چاوشی «پاروی بی‌قایق» چهره‌هایی چون «حسین صفا»، «روزبه بمانی» و «حسین غیاثی» در بخش ترانه‌سرایی جضور دارند که در این بین «حسین صفا» با هفت ترانه بیشترین تعداد ترانه قطعات این آلبوم را سروده است. روزبه بمانی دو ترانه و حسین غیاثی نیز با یک ترانه در این آلبوم حضور دارند. نکته عجیب در شناسنامه این آلبوم، عدم درج نام «روزبه بمانی» است که ظاهرا در زمان اقدام به اخذ مجوز‌های لازم این آلبوم، در لیست ممنوع‌الکار‌ها قرار داشته و همین باعث شده که نام وی در شناسنامه آلبوم درج نشود.

«پاروی بی‌قایق» شامل ده قطعه به نام‌های دزیره، قهوه قجری، جز، تفنگ سرپر، خواب، پاروی بی‌قایق، یه خونه کوچیک، کلنجار، یوسف و وصیت است. همه قطعات این آلبوم را محسن چاوشی آهنگسازی کرده است و در بخش تنظیم کننده‌ها نیز اسامی‌ چون؛ امیر جمال فرد، کوشان حداد، امید حجت و محسن چاوشی دیده می‌شود.

«مسعود دهقان» تهیه‌کننده این آلبوم است و آلبوم «پاروی بی‌قایق» از سوی شرکت تصویر گستر پاسارگاد در بازار موسیقی کشور توزیع شده است.

«مهدی معزی» مدیر اجرایی آلبوم جدید محسن چاوشی است و میکس و مستر این آلبوم را نیز Chris Bauer انجام داده است. «بزرگمهر حسین‌پور» نیز طراحی‌ کاور‌های این آلبوم را انجام داده است.

در لیست نوازنده‌های این آلبوم نیز اسامی سر‌شناسی چون؛ هومن نامداری، میثم مروستی، بابک ریاحی‌پور، امید حجت، فیروز ویسانلو، شاهرخ پورمیامین و بهنود فدوی دیده می‌شود

پیش از این «مسعود دهقان» درباره پیش بینی‌اش از استقبال طرفداران چاوشی از این آلبوم به «موسیقی ما» گفته بود: «طرفداران محسن چاوشی یکی از فهیم‌ترین و هنردوست‌ترین افرادی هستند که من می‌دانم برای حمایت از خواننده مورد نظرشان، همیشه سنگ تمام می‌گذارند. نبود قانون کپی رایت همیشه جزو بحران‌های حوزه فرهنگ و هنر در کشور بوده که ضربات سنگینی به موسیقی و فرهنگ کشور زده. ولی امیدوارم دوستدران این خواننده با خرید نسخه اصلی و اورجینال اثر، به تیم تولید و تهیه کننده‌های آلبوم نشان دهند که چقدر برای هنرمند مورد علاقه خود و جامعه هنری و موسیقی کشور ارزش قائل‌اند.»

همچون همیشه از تمام دوستداران موسیقی تقاضا داریم که جهت احترام و حفظ حقوق مولفین اثر، آلبوم جدید این خواننده را به صورت اورجینال تهیه نمایند.

«محسن چاوشی» با «پاروی بی‌قایق» آمد ^__^ 1
«محسن چاوشی» با «پاروی بی‌قایق» آمد ^__^ 1
اخی عاشقشم میشه ی کاری کنین اینجا منم یه کاره ای بشم؟
تو بخش اهنگ و موسیقی شرایطو دارم

هم سپاس هم ستاره دادمHeart

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااالیههههههههههههههه این آلبوم
(19-10-2014، 14:41)جانگ گیون سوک 2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

شما هیچکدوم از شرایطو نداری.-.

درباره آلبومشم باید بگم محشره(:
(21-10-2014، 13:01)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-10-2014، 14:41)جانگ گیون سوک 2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

شما هیچکدوم از شرایطو نداری.-.

درباره آلبومشم باید بگم محشره(:

از شما پرسیدم؟