انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آخرین پست عمو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستاى عزيزم من پارسال ميخواستم خداحافظى كنم اما يه سرى حرف نگفته بود مجبور بودم به خاطرش سرپا وايسم !! ميدونم خيلياتون دركم نميكنيد اما اگه يه هفته بريد سر كار و حقوقتون رو نگيريدتازه بى احترامى هم ببينيد! صابكارتون و بيچاره ميكنيد و دركم ميكنيد !! ديگه شد ١٢ سال كار شب و روز و من ٢٨ سالم !!! از ١٦ سالگى تا الان دوئيدم به عشق يه چيز !! اونم احترام !!! تا حالا فكر ميكردم فقط پاى كامنتا يه سرى بى شخصيت بى احترامى ميكنن !! اما حالا كه ديدم كه ما اين همه كثيف هستيم كه تو فوتبالو واليبالمون اينجورى باحامون رفتار ميشه وانقدر خطرناك هستيم كه حتى هيشكى جرأت طرفدارى ازمون و نداره و همه انكارمون ميكنن !!! و بزرگانمون هم انقدر راحت بى احترامى ميكنن !!!! تو تلويزيون شطرنجى نشون داده ميشيم يعنى چى؟؟؟. يعنى خدا نگهدار همتون!! فقط خواهش ميكنم ازم ناراحت نشين و بدونيد كه من اين بار ديگه واقعا كم آوردم و واقعا پير شدم ديگه و واقعا خدا حافظ !! شما هم خيلى راحت عين بقيه انكارم كنيد و فكر كنيد آهنگا از آسمون اومده !!!
crying
crying
crying
crying
crying
crying
crying
crying
crying
cryingcryingcrying
crying:cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
نروووووووووووووووووووووcryingcryingcryingcryingcrying
cryingcryingcryingcrying
نروووووووووووووووووووووcryingcryingcryingcryingcrying
برووووووووووووووووووووووووووو راحت شیم بابا...
خب میتونید تو اینستا یا فیس بوک باهاش در تماس باشید

نرفته که بمیره دیگه کلیپ بیرون نمیده