انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عمرا اگه ساپورت بتونه شما رو support کنه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
نگار اگه اگه چیزی از نامحرم واسه یه پسر توجه کنه حتی اگه سرشم بندازه پایین ممکنه بعدا تو خلوت بهش فکر کنه و هوس ورش داره!!

به هر حال پیشگیری بهتر از درمانه هم دختر هم پسر تو جامعه یه وظایفی دارن وقتی ما حجابمون درست نیست 

منطقیه از یه پسر توقع سر به زیری داشته باشیم؟!
یه جوک برا تعویض حال شما روحیتون تقویت میکنم سپاس بدید روحیتون باز شه به جای کل کل^___^

تو یه جمع خیلی سنگین رنگین نشسته بودم
یه بچه فسقلی اومد پرسید:
عمو شما انارو چجوری میخورید؟
منم گفتم: دون میکنم، روش نمک و گلپر میپاشم و میخورم ^_^
پسره گفت اَه اَه شما چقد کثافتین
ما انارو نمی خوریم ، سیفون میکشیم برن :|
به بابای بچه نگاه کردم دیدم
سرشو کرده اونور داره کنترل تلویزیون رو گازمیگیره از خنده...
ینی خاک تو سرتون با این بچه تربیت کردنتون..Tongue
ما از دنیای شما هیچی نمیدونیم شما هم از دنیای ما
حالا دعوا نکنین حوصله ندارمAngryDodgy
(01-12-2014، 19:43)خخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نگار اگه اگه چیزی از نامحرم واسه یه پسر توجه کنه حتی اگه سرشم بندازه پایین ممکنه بعدا تو خلوت بهش فکر کنه و هوس ورش داره!!

به هر حال پیشگیری بهتر از درمانه هم دختر هم پسر تو جامعه یه وظایفی دارن وقتی ما حجابمون درست نیست 

منطقیه از یه پسر توقع سر به زیری داشته باشیم؟!
خب فک کنع ! قکر سرآغ همون دخدرشم میـآد :! بخدآ حرف دخدر و پسری نی خیلی دخدرآ از همون پسرشم بدترن :! من چیزآیی از دخترآ میبینم که صد سـآل تو جمع پسرآ بآشم عمــرا ببینم .. مهم اینه که آدم فکرش رو کنترل کنع :!
وآس چی منطقی نیس؟ آخــــــه این حرفـآ چیه ؟ بخــدا بآ این حرفآ فقد ارزش پسرآ رو میآریم پآیین :× همین حرفـآ رو زدیم که الان بیشتر پسرآ اینو بـآور کردن! که این جزو وجودشونه :! فرآتر از ارآدشونه ! نمیتونن کنترلش کنن ! پسره بـآبـآ پسر !! آدمـــه نه چیز دیگه ! از خودش ارآده دآره اختیـآر دآره ! عقل دآره که کجـآ چی رو ببینه کجا نه.. کجا به چیزی فک کنه کجآ نه.. هزار تا راهم هس واس کنترل این حسآ :! اگه پسری دلش میخواد خلاف این رو به خودش نسبت بده من دیگه حرفی ندآرم
هنو دعواس اینجا !؟! |:
(01-12-2014، 19:05)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2014، 18:55)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رضا سوریس
مهر ماه تیر خورد تحمل عراق و مردمش رو نداشت
گفت میرم سوریه

از روی خانواده هایی رد شه که طلاق گرفتن سر بی حجابی این خانم
اونوقت اون خانواده ها از رو کی رد شن؟؟؟
از رو کسایی که چند همسری و صیغه رو تو جامعه رواج دادن؟؟؟
یا اونایی که قانون حمایت از خانواده رو بردن مجلس؟؟؟؟

سنگو بستی سگو آزاد کردی برادر =)
برو حاجی این خانه از پایبست ویران است لازم نی به دختر مردم گیر بدی...

نه
اونا منافقن
این ده بار
منافق جاش از کافر بدتره
حرفم درست بود
از رو خانواده هایی که بنیانشون این جوری میپاشه

اینو با سعید نیستم
من ول کن نیستم
مثل طلحه و زبیر حرف میزنید
هی میگید ول کن
یه سری چیزا ول کردنی نیست

(01-12-2014، 19:33)( |:* nUmb ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2014، 17:52)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پنج دقیقه نبودم هر کی هر چی از دهنش در اومده یا تو پخ یا تو موضوعا بهم داده
چن نفر به یه نفر؟
برادرای من
خواهرای من
مرد تحریک بصریش بیشتر از زنه
چه جوری بگم؟
لازمه به گناه نیوفتادن مرد نگاه نکردنه
ولی
زن هم باید حجابش رو رعایت کنه
یه قانون دو طرفس
ببین دآدآش من..
وآس شخصیت خودت ارزش قائل نیسی دیگه کل مردآ رو خرآب نکن .-.
لدفن |:*

سلا حالت چطوره؟
ساعت هفته
دقیقا حرف شما این جوری بود

(01-12-2014، 19:33)( |:* nUmb ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2014، 17:52)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چن نفر به یه نفر؟
برادرای من
خواهرای من
چه جوری بگم؟
ولی
یه قانون دو طرفس
ببین دآدآش من..

سلا حالت چطوره؟
ساعت هفته
گ.آ شد :!
ینی بآید وآس بخشـآی مذهبی نظر دآدنو ممنوع کنن.. شمـآ تاپیکتو میذآری هر کی خوشش اومد لـآیک .. |:
یا اگه َم کسی نظرشو نوش دیگه بحث رآه نندآزین تک تک جوآب همه رو بدین |:
این بحثآ به هیچجآ نمیرسع |:

(01-12-2014، 20:00)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2014، 19:05)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2014، 18:55)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رضا سوریس
مهر ماه تیر خورد تحمل عراق و مردمش رو نداشت
گفت میرم سوریه

از روی خانواده هایی رد شه که طلاق گرفتن سر بی حجابی این خانم

نه
اونا منافقن
این ده بار
منافق جاش از کافر بدتره
حرفم درست بود

اینو با سعید نیستم
من ول کن نیستم
مثل طلحه و زبیر حرف میزنید
هی میگید ول کن
یه سری چیزا ول کردنی نیست

[ -> ]
[ -> ]
چن نفر به یه نفر؟
برادرای من
خواهرای من
چه جوری بگم؟
ولی
یه قانون دو طرفس
ببین دآدآش من..

سلا حالت چطوره؟
ساعت هفته

[ -> ]
[ -> ]
چن نفر به یه نفر؟
برادرای من
خواهرای من
چه جوری بگم؟
ولی
یه قانون دو طرفس
ببین دآدآش من..

سلا حالت چطوره؟
ساعت هفته

برآدر در جوآب حرف من حرفی جوآبی دفآعی صحبتی چیزی دآری بگو .. الکی که نی ×
(01-12-2014، 19:36)( |:* nUmb ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2014، 19:31)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما تشنتون میشه میتونی آب نخوری بگی اراده دارم.چون نیازه.غریزس.ببخشید اما اینم نیازه.اینم ی غریزس ک هس.پس نمیتونی بگی بی جنبه.
زاویه دیدتون رو عوض کنید.اشتباهه.شرمنده
بعله دآدآش من اگه میدونسم آب خوردنم بده.. آب نمیخوردم (:
مگه همین امـآم حسین نبودن که از آب هم گذشتن چون بهتر بود تشنه از دنیـآ برن تـآ بآ اون وضع تشنگیشون برطرف شه ؟
اینو مثـآل زدم|:
بعدم اون پسرآ آدم نیسن ؟ بخـــــــــــــــــــــدا کلی پسرم هسن که میـآن عین حرف شمـآ رو تکذیب میکنن . اونـآ پسر نیسن؟

میشه ربط جمله قرمزرو رو بپرسم با حرفم؟
ی سوال.
با همون مثال اب میگم.
ی جایی هستی.آب نیست.کدوم درسته.شروع کنی ب دویدن یا آروم بگیری ی جا؟
د واس آروم بگیری تا آب برسه.حتی اگه اب باشه،شروع میکنی الکی دویدن ک تشنه شی،اب بخوری؟
الانم منه علیرضا تو ی سِنّیم ک فضای جواب ب اون نیازو ندارم.پس نباید تحریک شم.
درضمن برو از هر دانشمند و بشر و ... بپرس.
(درکمال بی ادبی از اصل کلمه استفاده میکنم.شرمنده)Big Grin
S - e - X ی نیازه.غریزس.از ابعاد جسمانی انسانه.ن بعد روحی انسان ک باعث برتریش ب حیوان میشه.
پس اونی ک بگه من میبینم ولی تحریک نمیشم یا مریضه ا خلوتشو باید بببینی.:cool:
(01-12-2014، 20:00)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

نه
اونا منافقن
این ده بار
منافق جاش از کافر بدتره
حرفم درست بود
یعنی یه مشت منافق رو فرستادید تو مجلس؟ البته شما و داداشتون که سنتون نمیخورده کسایی مثل شما که مطیع امر ولایت بودن.
شورای معزز نگهبان منافقا رو تائید صلاحیت کرده؟
مسئله اونجایی پیچیده میشه که همین شورا منصوب شخص شخیص ولی امر مسلمین جهانه!
راستی جهان دقیقا کجاست؟
(01-12-2014، 13:57)allliii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مجازات زنانی که در این دنیا ساپورت میپوشن این است که در جهنم با شلوار کردی بگردن
این یه شوخی بود
ولی حجاب چیز خوبیه

لایـــــک!
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14