انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ادرس اینستاگرام اصلی مرتضی پاشایی(بیاین مهمه)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://instagram.com/mortezapashaeiorginal

این تنها پیج رسمی مرتضی پاشایی جونمه ک پیج قبلیش توسط دشمناش Hک شد لطفا این پیجش رو فالو کنید این عکسه در اینستاگرامش است
mortezapashaeiorginal

ادرس اینستاگرام اصلی مرتضی پاشایی(بیاین مهمه) 1ا

Morteza Pashaei اینستاگرام قبلی بنده Hک شدهلطفا این پیج رو فالو کنید
  • 115 posts
  • 85,015 followers
  • 2 following

این هم گفته خودش در اینستاگرامش
بزوزی اینستایی میشم فالوش میکنم...Wink
اگه تو گوگل سرچ کنی هم میادDodgy
(24-10-2014، 17:17)nanaz^.* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه عزیزم اون اینستاگرام Hک شدش هس اگه نمیدونی بدون
اینو به دختر عمه ام بدم(:

عاشق مرتضی پاشاییه.-.
مرتضیــــــــــــ نهههههههههههههههههههههههcryingcryingcryingcrying
وایییییییییییـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی :rum:Angelcryingcryingcryingcryingcrying مرتضی جونــــــــــــــــــــــــــمAngel
(24-10-2014، 17:26)جانگ گیون سوک 2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2014، 17:17)nanaz^.* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه عزیزم اون اینستاگرام -- شدش هس اگه نمیدونی بدون
منظور ناناز اینه ک لینکو تو مرورگر گوگل کروم بزنی باز میشه.ن تو گوگل سرچ کنی
مرتضی دوست داشتم و دارم و خواهم داشت و الانم خوشحالم برا اینکه تو جات خوبه و دیگه هیچ دردی نمیکشی از یک طرفم ناراحتم ک دیگه پیش ما نیستی ولی یادت همیشه تو قلب هامون میمونه
بچه ها هنوزم باور نمیکنم منم فک کنم با مرتضام مردم..........
میم مثل مرتضی
خواننده یکی هست دیگر نیست.....
ولی عشقش هنوزم سینه سوزه....
صفحه‌ها: 1 2