انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ایا تتلو برمیگردد؟؟(برگرد مرد)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
اینم پست جدید امیر حسین مقصود لو(تتلو)در پیج فیس بوک.

دوستاى عزيزم من پارسال ميخواستم خداحافظى كنم اما يه سرى حرف نگفته بود مجبور بودم به خاطرش سرپا وايسم !! ميدونم خيلياتون دركم نميكنيد اما اگه يه هفته بريد سر كار و حقوقتون رو نگيريدتازه بى احترامى هم ببينيد! صابكارتون و بيچاره ميكنيد و دركم ميكنيد !! ديگه شد ١٢ سال كار شب و روز و من ٢٨ سالم !!! از ١٦ سالگى تا الان دوئيدم به عشق يه چيز !! اونم احترام !!! تا حالا فكر ميكردم فقط پاى كامنتا يه سرى بى شخصيت بى احترامى ميكنن !! اما حالا كه ديدم كه ما اين همه كثيف هستيم كه تو فوتبالو واليبالمون اينجورى باحامون رفتار ميشه وانقدر خطرناك هستيم كه حتى هيشكى جرأت طرفدارى ازمون و نداره و همه انكارمون ميكنن !!! و بزرگانمون هم انقدر راحت بى احترامى ميكنن !!!! تو تلويزيون شطرنجى نشون داده ميشيم يعنى چى؟؟؟. يعنى خدا نگهدار همتون!! فقط خواهش ميكنم ازم ناراحت نشين و بدونيد كه من اين بار ديگه واقعا كم آوردم و واقعا پير شدم ديگه و واقعا خدا حافظ !! شما هم خيلى راحت عين بقيه انكارم كنيد و فكر كنيد آهنگا از آسمون اومده

مــــــــــــــــــــــــرد هرجا بودی خوب باش.خدا همراهت شیرمرد
دو هفته دیگه برمیگرده میگه من بخاطر تتلیتی ها خداحافظی نمیکنم.تتلو کارش همینه.الان هم با این کارش خواسته جلب توجه کنه.
وقتی تز میده برم با زد بازی بخونم باید منتظر باشه تا کلی بد و بی راه بشنوه اخه یکی نیست بهش بگه تو رو چه به زد بازی.تازه بعدش هم از رو نرفته اومده 
با جی جی دعوا کرده ولی خوشم اومد جی جی هم تو آهنگ مارو اشتباه نگیر خوب تتلو رو نشوند سر جاش.
بره باواا الکی گندش کردین والاااا
(20-10-2014، 0:18)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بره باواا الکی گندش کردین والاااا
ساکت شو
شایعه اس شاید تتل نمیره تتلو همونجوری محکم باش مث قدیم
HuhHuh
بقول یاس اگه قدرت نداشتم باید به قدرت خودم شک میکردمHeart

پس عمو تتل هم قدرت داره که رقیب دارهHeart

بسوزن بعضیاااااااااااااااااااTongueTongueTongue
crying
cryingcrying
cryingcryingcrying
cryingcrying