انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سریع‌ترین خودروی زمین با سرعت 1400کیلومتر جریمه شد!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
پلیس لندن، خودروی مافوق‌صوت بلادهاوند را که برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی به خیابان‌های لندن آمده بود، جریمه کرد. قرار است این خودرو با رسیدن به سرعت 1600 کیلومتر بر ساعت، رکورد سرعت روی زمین را بشکند.

بلادهاوند، خودرویی مجهز به موتور جت است که مهندسان طراح آن ادعا می‌کنند می‌تواند رکورد سرعت روی زمین را به 1600 کیلومتر بر ساعت برساند. این خودرو که شبیه به یک مداد بسیار بلند است، از موتور جنگنده یوروفایتر تایفون بهره می‌برد که به آن امکان می‌دهد به راحتی رکورد پیشین سرعت را (1228 کیلومتر بر ساعت، متعلق به خودروی موشکی تراست‌اس‌اس‌سی در مهر 1376) را بشکند.

سریع‌ترین خودروی زمین با سرعت 1400کیلومتر جریمه شد! 1


اعضای گروه بلادهاوند روز گذشته این خودرو را به خیابان‌های لندن آوردند تا با نمایش خیابانی آن، مردم را به مشارکت در هزینه‌های تکمیل و آزمایش این خودرو تشویق کنند؛ اما پلیس لندن پارک این خودرو را مخالف قوانین تشخیص داد و آن را جریمه کرد!
با اون سرعت تو پیست هم نمی رن چی باشه تو خیابونConfused
این ماشین با این سرعت فکر کنم رو هوا گرفتنش
حال میده تو کویر باهاش برونی
این توی لندن هست در نتیجه چون خیابون های لندن جوری نیست که سرعتت به ۱۵۰ تا برسه این سرعتش به ۱۲۰۰ تا نرسیده بلکه می تونه ۱۲۰۰ تا بره و به این دلیل جریمه شده که اصلا ماشین شهر نیست.
ببینید من فیلم این ماشین هارو دیدم اینارو جایی میرن مثل بیابون آسفالت شده که باید با آخرین سرعتشون برن طوری که باد رو بشکنن و برنده مسابقه بشن اصلا با این ماشین نمیشه1200تا توی شهر پر کرد
به به به اون پلیساConfused
اون موقع پلیسا چه جوری گرفتنشHuhHuh
اونوقت پلیسای ماروببینDodgyConfused
مرسي .چيجوري گرفتنش .مشالله