انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جوکهای جدید و خنده دار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

به غیر از bf & gf یک اسمی اومده به نامه zf . . . . زی إف ==zf ینی زاپاس فرند مواظب باشید zf کسی نباشید..

یکی از اعتقادات مادربزرگم اینه که مایع دستشویی واسه پوست دست خوب نیست بعد واسه همین دستاشو با مشکین تاژ میشوره!!!!به سلامتیش...کاراش عجیب غریبه ولی منم بیشتر بخاطر همین کاراش دوسش دارم

حامد کرزای کیست؟

.

.

.

هیچی همون حامد پهلانه خودمونه منتها از زبون مادر گرام بنده...

میدونم چرا از اولین کسی که کشف کرد

جای نون، سیب زمینی بندازه ته قابلمه ماکارونی تقدیر نشد!؟

.
فقط ادیسون، گراهام بل مخترعن عایا؟؟!

خونه ما تنها شیر آبی که سرد و گرمش درست کار میکنه شیر حمومه که اونم من عادت ندارم هر وقت میرم 10 دقیقه منتظر میمونم گرم شه گرم نمیشه

سلام بچه ها!! یه خبر!! من میخوام دیگه از فورجوک و کلا از اینترنت جداشم و همرو فراموش کنم
شاید یکی از دلایل رفتنم تایید نشدن پستام و یا کمبود لایک باشه!! شایدم مشکلات خودم
لحظات خوبی رو باهم گذروندیم ببخشید اگه تو این ایام اذیتتون کردم و یا سر کارتوت گذاشتم دقیقا مثل همین الان Smile
چیه چرا اونجوری نگاه می کنی؟ مگه جای تو رو تنگ کردم Smile

غمگینم!

.

.
مثل پسری که یه عمر کمین کرده از دختر مورد علاقش جزوه بگیره

.

.
بعد چند ترم فهمیده عه
شخص مورد علاقش پسره !!! ^_^

بعضیام هستن که می خوان باشاهزاده سوار بر اسب سفید رویاهاشون ازدواج کنن

هول میشن با اسب سفید شاهزاده رویاهاشون ازدواج میکنن!!!

از خواهر زاده ام پرسیدم دایی جون قیافه مهمتره یا پول یاخوشتیپی؟

گفت واسه تو که هیچکدومو نداری چه فرقی داره.....
خدايى اين فك و فاميل من دارمo_0

تنها کسی که از صمیم قلبش به من گفت I LOVE YOU

.

.

.

.

.

.

.
عروسک دخترخالم بود، اونم باید فشارش میدادم تا بگه...!!! میفهمی؟فشار......تحت فشار بود که گفت......!!!!!

دقت کردین مردم برا جلب توجه گوشی هایی میخرن که اندازش دوبرابر تلفن عمومیه، بعد اونایی که ازین نوکیا ساده ها دارن موبایلشونو برعکس میگیرن در گوششون!! اینا کلا زدن تو کلاس اونا.......
تا اکتشاف بعدی مواظب خودتون باشید!!!!!

به نظرم خورش کرفس همون قرمه سبزیه ولی تحصیلاتشو ادامه نداده Smile

دقت کردین توی معراجی ها نشون میده طرف میگه منم قبل از انقلاب مثل شماها دانشجو بودم در حالی که طرف زمان جنگ دانش آموز بوده و بمب خورده توی کلاسشون!

والا نمی دونم به نظریه رشد معکوس یا حیات در بدن یکی دیگه بعد از مرگ اعتقاد دارید؟ ظاهرا ده نمکی داره :|

اقا امروز خونه بودم یهو بردار زادم (4.5)ساله اومده میگه:علی میزاری یه اهنگ برات بخونم؟ گفتم بخون عزیزمممم دستاشو عین رپرا تکون میده میگه Sadاهنگ چاقال نامه است برید دانلود کنید)شنیدم جدیدا چهار تا بووقی شمرونی خبر های مهمونی حرف زدن از ...بازم تقویم تاریخ رو یادتون رفت 85 جوری بوقی دم سامانتون رفت منم فکم همچین چسبید به زمین یعنیا ایا این ها بچه هستن والا ما همسن اینا بودیم میگفتیم بلیم ددل اما ایناااااااا

اصلا شور و شعف خاصی توی جمله “دیدی گفتم” وجود داره !
لامصب یه جور احساس دانایی خفن به آدم دست میده اون لحظه …

امرو داشتم رو برد مدرسه اسم نفرات برترمدرسه رو که تو دانشگاه ها قفول شده بودن رو میدیدم
دیدم یه پسره با رتبه2300ارتوپت دندون قبول شده!
رتم از مدیر مدرسه ک داش ازکنار برد میگذشت بش گفتم دبیر این پسره با رتبه چند قبول شده؟
گف:کو کدومو میگی؟
تا اودم نشونش بدم رف سمت ابدار خونه!
ینی تا حالا این قد زایع نشده بودم Sad((
خو اخه برادر من مدیر من خو وختی گشنته چرا بچه مردومو زایع میکنی!
نمیگی بچه مردم معتاد میشه؟!؟!
مدیر ما داریم؟
نه اخه ایا مدیره مت داریم ایا؟؟!!
و در اخرمنSad(
بردمپ مدرسهSmile)
بازم منSad(((((

دیدین تو فیلمها بچه تو خواب جیغ میزنه پدر و مادرش میان بغلش میکنن !
من یه شب توخواب جیغ زدم
بابام همچون لگدی زدبه شکمم که دیگه چند ساله نتونستم جیغ بزنم
فک کنم جیغدونم پاره شده

آقا هوا هم رسما ما رو مسخره کرده!

دیروز ظهر به خاطر گرما کولر روشن کردیم.
اونوقت شب از شدت سگ لرزه بخاری روشن کردیم!

مسئولین؟؟؟؟؟؟رسیدگی

آقا این بابا ما داریم؟؟؟
بعد عمری خواست از بچه هاش تعریف کنه برگشته میگه بچه های من کوچیک که بودن دلت نمیومد بهشون نگاه کنی اصلا تک بودن توی فامیل . . .
ولی نمیدونم حالا چرا این شکلی شدن؟!؟!
منو که سریع منتقل کردن بیمارستان از داداشام دیگه خبر ندارم...

اعترافف میکنم من يه نفرو دیدم تا سن 13 سالگی بیشتر شبا جاشو خیس میکرد . صبحش صبحونه مامانش حسابی با جارو تامینش میکرد .وای عجب اعترافه بدی بود.خدا امشبو هم به بعضیا رحم کنه.

.

.

.
ببین مدیونی اگه فکر کنی اون طرف من بودمااااااااا.نمیبخشمت.

امروز داداشم (نیسان آبی داره) میخواست بره از یه مسیر طولانی بار بیاره (کاشی فروشی هم داریم) منم گفتم تنها نباشه رفتم کمکش...
آقا اونقدر کاشی بار این ماشین کرد که ماشین بیچاره کامل نشست رو زمین...
هیچی دیگه چشمتون روز بد نبینه وسط بیابون ماشین پنچر کرد!!!
حالا پت و مت میخوان تایر عوض کنن...
جک رو آوردیم زدیم زیر شاستی ماشین هر چی زور میزنیم میبینیم ماشین بالا نمیره همه ماشینای گذریم هی بوق میزنن و میخندن...
آقا سرمونو آوردیم بالا دیدیم که عوض تایر عقب تایر جلو ماشین کلی رفته بالا ..واسه چی چون بارش سنگین بوده ماهم جکو تقریبا وسط ماشین زده بودیم مثل الاکلنگ شده بود...

ﺍﻭﺍﯾـﻞ ﺍﻧـﻘـﻼﺏ ﻫـﻤـﻪ ﺧـﻮﺍﻧـﻨـﺪﻩ ﻫـﺎ ﻗـﯿـﺎﻓـﻪ ﺷـﻮﻥ ﺷـﺒـﯿـﻪ ﮐـﻔـﺘـﺮﺑـﺎﺯﺍ ﻭ
ﺭﺍﻧـﻨـﺪﻩ ﺗـﺮﯾـﻠـﯽ ﻫـﺎ ﺑـﻮﺩ ﺑـﺠـﺰ

.

.
همشو نخوندم

ولي همون چن تا هم خوب بودن+سپاس^_^