انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: روش مخ زدن دختر های پایین شهر.وسط شهر. بالا ی شهر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
من که اینارو ننوشتم که من اصن از این کارا نمیکنم همش کپیه!
الف: مخ زدن دخترای بالا شهری:
وسایل مورد نیاز: یک جفت صندل سفید Darki ? شلوار مدل بوسینی Buddy و یا هر شلواری که بشه دمپاش رو بالا زد- یک تیشرت خط دار حلقه ای (ترجیحاً آبی کمرنگ یا مشکی) - ترجیحاً موی بلند ? ریش عجیب و غریب - چشمای هیز و کشیده ? ماشین بالای 15 میلیون و همچنین مقداری زبان به اندازه کافی! (یه چیزی تو مایه های خودم!)

روش مخ زدن: دیگه مخ زدن با گفتن واژه هایی مثل: خانوم ببخشید ساعت چنده؟ - میشه وقتتون رو بگیرم؟ - *****تو بخورم و...کاربردی نداره باید و باید به جاش کار های زیر رو انجام بدید:

1- به بالای شهر رفته و جولوی یکی از مراکز تجاری مقادیری با ماشین خود به متر کردن خیابون ها می پردازید.

2- سوژه مورد نظر را شناسایی میکنید.

3- با ماشین خود جولوی پای سوژه توقف نموده و از ماشین پیاده میشوید.(ضبط ماشین روشن باشد)

4- وقتی از ماشین پیاده شدید در ماشین رو باز گذاشته و بدون اینکه حتی نیم نگاهی به سوژه بیندازید وارد مرکز تجاری میشوید.

5- سپس از مرکز تجاری خارج میشوید و به سمت ماشین خود می آیید.(بتون قول میدم سوژه همچنان کنار ماشین شما ایستاده است)

6- سوار ماشین می شوید و اصلا به سوژه توجه نمیکنید.

7- با ماشین چند متر به جلو میروید اما دنده عقب می کنید و به سمت سوژه می آیید و به او می گویید: سلام! بیا بالا، شرمنده که منتظرت گذاشتم، آخه کار داشتم. حالا بشین بریم!
تبریک میگم شما مخ یه دختر بالا شهری رو زدید!

ب: دخترای وسط شهر:
وسایل مورد نیاز: همه چیزهای بالا به غیر از ماشین بالای 15 میلیونی.(پراید و 206 برای چنین مواردی مناسبه. مواظب باشید که ماشینتون کلاسش از 206 بیشتر نباشه چون دختره در این مواقع احساس سرخوردگی و تضاد طبقاتی شدید میکنه و عمراً بتون پا بده!)

روش مخ زدن:

1- با ماشین خیلی آروم در کنار خیابون حرکت میکنید و هر دختری که دیدید جولوش ترمز میکنید و بش میگید : سلام! سوار شو بریم با هم یه دور بزنیم(اتول میزنید)

تبصره: 87 درصد دختر ها در این هنگام سوار ماشین نمیشن اما شما نا امید نشید و بازم به طرف گیر بدید و بتون اطمینان میدم که طرف در بار سوم سوار ماشین میشه.

ج: دخترای پایین شهر:
وسایل مورد نیاز: چیز خاصی مورد نیاز نیست فقط کافیه مقداری روغن و واکس مو از سرتون چکه کنه و ترجیحاً صورتتون پر از جای چاقو باشه. چون دخترای این قسمت شهر به کسی پا میدن که یه نمه تو مایه های فردین باشه!

روش مخ زدن:

پس از اطمینان از اینکه سوژه مورد نظر برادر یا پسر خاله یا پسر عمو و اینا نداره میرید به سمتش و بش میگید: آبجی یه غلام لوتی نمی خوای؟!

تبریک میگم شما تونستی یه زید واسه خودتون ردیف کنید! از همین الان دارم هفته بعد رو مجسم میکنم که یه پیکان جوانان گوجه ای زیر پا و زید بغل و جاده شمال ! !
AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryنخیرم دختراگلن همچین کاری نمیکنن
واقعا فکر می کنین دخترا با این کارا رام می شن؟؟Exclamation
(02-10-2012، 19:39)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من نمیدونم این پسرا درباره دخترا چه فکری میکنن آخهDodgyAngryAngryAngry

منم نمیدونم شما دخترا چرا همش بلدین جمع ببندین نباید بگی این پسرا باید بگی بعضی از پسرا خانوم
DodgyDodgyDodgyDodgy

(11-10-2012، 14:53)خورشید755 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این شما پسرایین که از سادگی دخترا سواستفاده می کنینDodgy

و همینطور بر عکس
Dodgy

(11-10-2012، 13:37)MINA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryنخیرم دختراگلن همچین کاری نمیکنن

ارررررررهههههه خودتونو گول میزنین میبینم اصلا از این کارا نمی کنن
البته بعصیاشون
DodgyDodgy
دختر را مخ نمی زنند معامله می کنند.
جالب بود مرسی
az in dokhtarayi ke too har goroohesh bashan badam miad
حالا چه فرقی می کنه دخترا مخ پسرا رو بزنن یا پسرا مخ دخترا رو بزن همین 3 روز پیش یه دختر مخ زد خیلی هم درد داشت تازه فهمیدم با سنگ زده
واقا دخترا اینجوری گول میخورن25r30
مسخره های بیکار
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5