انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: رمان فوق العاده زیبای کبریت خطر ناک من(حتما بخونید زیبااااست)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
ممنونم از رمان به این قشنگی
پس بقیه اش کو
ببخش ولی من اصلا خوشم نمیادچراهمه رمانارو نصفه میزاری چندسال هم طول میکشه بقیه اشو بزاری واقعا بدم اومد اثلا جالب نیست
هر وقت تموم شد منم خبر کنید از رمان نصفه خوندن بدم میااااد
ادامه کبریت پرخطر ؟
پس بقیه رمان کو بینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وای خاک بر سرم خذف کردم خودمو ولی نگران نباشین دوباره ثبت نام کردم فقط یه تغییر کوچولو تو اسمم و امضام هستBig GrinBig Grin

راستی بقیه رمان همشو نخورین برای ماهم بزارین البته وقتی اومد منم کنجکاویم گل کردهTongueWink
ینی کامل که خوندم این رمان رو عاااااااااشقش شدم.....نزدیک بیست بار از آخر تابستون که خوندمش دوباره مرورش کردم.....‌خییییییییییلی بیشتر از خیییییییییلی باحاله.
تتتتتتنننننننکککککککسسسسسسس ا لات
الانم نذاشتی ک بذاررررررررررررررششششششششششششششش
(11-12-2016، 19:28)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ینی کامل که خوندم این رمان رو عاااااااااشقش شدم.....نزدیک بیست بار از آخر تابستون که خوندمش دوباره مرورش کردم.....‌خییییییییییلی بیشتر از خیییییییییلی باحاله.
تتتتتتنننننننکککککککسسسسسسس ا لات

من تا همینجاش که گذاشته بودن رو خوندم بقیش رو پیدا نکردم ???شما کجا ادامشو خوندی قربون این سایت هم بشم دوست نداره ادامشو بزاره???
صفحه‌ها: 1 2 3