انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آهای اونایی که میگید چرا دائم شهید شهید و جانباز جانباز میکنید...بخونید!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آهای اونایی که میگید چرا دائم شهید شهید و جانباز جانباز میکنید...بخونید! 1
(26-10-2014، 22:27)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعله بعله در ادامه توجهتون رو به امتیازاته بنیاد شهید جلب میکنم

امتیازات بنیاد شهیییییید؟؟؟
ببین آقا،1هفته بابات بالا سرت نباشه چی میشه؟تحمل میکنی؟؟؟بابات ی دستش مصنوعی باشه تحمل میکنی.من خودم اصلن از این سهمیه جات ندارم ولی دوستامو دیدم.6سال شکنجه کم نیس ک حالا بچشون ب قول شما سهمیه بگیره.اینجا اهوازه.از این آدمای بدبخت زیاده ک سالی ی بار نگاشون نمیکنن.سهمیشونم میخاید بگیرین؟ منم اولاش نظر شمارو داشتم اما تحقیق ک کردم پشیمون شدم.
نکته مهم اینه ک اون دولتای اروپایی متمدنی ک علاقه وافری بشون دارین هم ب کشته های جنگاشون فوق العاده احترام میذارن.برین تحقیق کنین.هنوزم خانواده های کشته هاشون رو تو جنگای جهانی ساپورت میکنن.مخصوصا تو آلمان.
علیرضا ولش کن
اظهر من الشمس
اینا ختم الله علی قلوبهم تشریف دارن
بذار تو دنیای توهماتش غرق باشه!
(27-10-2014، 14:39)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علیرضا ولش کن
اظهر من الشمس
اینا ختم الله علی قلوبهم تشریف دارن
بذار تو دنیای توهماتش غرق باشه!

آقا این خودشو چیکار دارم.میترسم بقیه حواسشون نباشه.وگرن خودش اگه مرد بود تو جاهای قبلی کم نمی آورد و حرف میزد.همه فقط ی جمله مینویسه و دیگه پیداش نمیشه.
خیلی حال میده یه بچه خوشگل دنیا بیاری!
خیلی حال میده تو کوچیکی همه جا از ادبش و تو بزرگی از اخلاق و صفا
و صمیمیتش حرف بزنند!
خیلی حال میده به سنین جوانی که رسید وقتی نگاش کنی دلت بره!
خوشگل،خوشتیپ،شیک...
خیلی حال میده وقتی حرف ِ امام میاد وسط دیگه بی خیال همه چیز بگه
می خوام برم و تو بگی خدا یارت مادر!
ولی از همه اینا باحال تر می دونی چیه؟
اینه که وقتی بعد چندین سال چشم انتظاری استخونای پسر خوشتیپتُ
بیارن،کفن ُبگیری سمت آسمون و آروم بگی:
اللهم تقبل منا هذا القلیل...
به خدا این چیزا رویا نیست به تمام مقدساتم قسم اینا همه حقیقیه.
بعضیا اینقدر غرب زده شدن همه چی رو سیاست مبینن. بعضی وقتا خرج کردن یه خورده معنویت هم خوب چیزیه.از این افکارBBC گرایانه تون دست بردارید لطفا...  

با تشکر از مطلب خوب اقا امیر رضا.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                
انتقادت رو بگو تا سر انتقادت بحث کنیم ببینیم وارد هست به نظام یا نه 
در ضمن سهمیه و این چرت و پرتا مال 80 بود الان گیرای جدیدتری باید بدی به بنیاد شهید
تو موضوع به بحث و دعوا نپردازید -.-

ستاد بازرسی -_-

محروم میشین اگه مدیرا ببینن

بهترین راه : پ.خ
اون کسی که گفت من هر دفعه حرف میزنم اتیش میگیری
من اتیش نمیگیرم
اسید پاشم نیستم
اونی که ناراحت میشه من نیستم خدائه!
بنده خدا
تو قران رو قبول نداری
من درباره کدوم عقیدت باهات حرف بزنم؟
علیرضا اشتبا میکنه بحث میکنه باهات!
برو بزن hidden ninja
نام کاربری قبلیم بود که بن شد
من جواب نمیدم چون میدونم قانع نمیشی
مگه نشنیدی ندای الهی رو

نمیپرستم آن چه را میپرستید
و شما نمیپرستید آن چه را میپرستم
پس شما را به دین خود
و مرا به دین خود
[color=#000000]

اخر سرم معلوم میشه که مذهبی ها اسید پاشیدن یا نه!

من خسته شدم اینقد اخطار گرفتم برای عقایدم
من خسته شدم از بس ارسالامو بستن
من خسته شدم از بن شدن
شماها خسته نشدید؟
اقا شما رو به اون خدایی که میپرستید
اقای الهه قمشه ای میگن اینا اگه خدا هم بیاد خودشو نشون بده ایراد میگیرن!
اقا ولشون کنید
بذارید تو جهل خودشون بمونن
وقتی نمیخواد یه چیزی رو قبول کنه
وقتی از روی حرص و بغض میگه
تو و هم عقیده هات اسید پاشید
وقتی میگه و فکر میکنه من از حرفاشون اتیش میگیرم
چه دلیلی داره وقت ارزشمندو تلف کنیم!؟؟

(27-10-2014، 23:25)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تک عکس ، بی کیفیت !

اونی که میگه شما نیستید
مدیرا هستن!
فِی قُلُوبِهِم مَّرَضٌ فَزَادَهُمُ اللَّهُ مَرَضًا ۖ وَلَهُمْ عَذَابٌ أَلِیمٌ بِمَا کَانُوا یَکْذِبُونَ
در قلبهایشان #مرضی است که خدا مرضشان را #زیاد میکند،برای آنها عذابی دردناک است برای آنچه که #دروغ میگویند...»
بعضیها مشکلشون اینه که مریضن و روز به روز مرضشون بیشتر میشه...
حتی اگر بهشون صدبار هم یه مسئله منطقی رو توضیح بدی و هزار بار اثبات کنی، قبول نمیکنن
صفحه‌ها: 1 2