انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دي ماريا: به خاطر پول به منچستريونايتد نيامدم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آنخل دي ماريا، ستاره منچستريونايتد، بار ديگر شايعه پيوستنش به اين باشگاه به دليل دستمزد بيشتر را رد کرد.

دي ماريا: به خاطر پول به منچستريونايتد نيامدم 1

به گزارش "ورزش سه"، دی ماریا در تابستان با انتقالی 75 میلیون یورویی از رئال به منچستریونایتد پیوست و پس از آن بود که کارلو آنچلوتی ادعا کرد این ستاره آرژانتینی به دلیل اینکه دستمزد بیشتری می خواست، سانتیاگو برنابئو را ترک کرده است. 
اما دی ماریا به میرر گفت:" از پیوستن به منچستریونایتد احساس خیلی خوبی داشتم. به خودم افتخار می کنم. دشوار است که این موضوع را توضیح داد و کلمه ای در توصیف آن گفت. می خواستم پیراهن منچستریونایتد را بپوشم. 
برای من فوق العاده است که پیراهن شماره 7 را به تن می کنم. این پیراهنی است که تعدادی از بهترین بازیکنان تاریخ باشگاه آن را پوشیده بودند و می دانم که برای هواداران باشگاه هم شماره ویژه ای است.
فکر می کنم هواداران از من راضی هستم. بنابراین باید از پوشیدن این پیراهن احساس غرور کنم. باید اعتراف کنم انتظار همه این موضوعات را داشتم اما بازی برای منچستریونایتد، فراتر از انتظارات من بود. همه چیز تا به حال برای من فوق العاده پیش رفته است."
[color][size][font]

[/font][/size][/color]