انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: چت ړۅ(2)Ґ vêr§ïöñ²16(تاسوعا وعاشورای حسینی تسلیت باد)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
شیوا یه سوال Undecided
بپرسExclamation
(02-11-2014، 23:18)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حست اشتباه میکنه چون نبودم ولی همشو خوندم bathtime

but i saw you.. all the time

نقل قول: جانم شما؟>

how i can explanation

نقل قول: برید پست اولو لایک کنید >_____________<
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthrea...tid=189786
[url=http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=189786][/url]

یاد مقام مُعذم رهبری افتادم
(02-11-2014، 23:27)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-11-2014، 23:26)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: ^____________________^

نزدیک بود بفدم زمیـــن >_<
عه >_<

^_^
کجا؟Big Grin

دآشتم از ذوق غلط می خوردم .. بعد نزدیک بود از رو صندلی بفتم :||
قلبم اومد تو دهنم :|
من خیلـی جون عزیز شدم تآزیگیــآ :|

((:

(02-11-2014، 23:26)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-11-2014، 23:23)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-11-2014، 23:17)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-11-2014، 23:14)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیوآ و حسن و هـآنیه ._. ..

من شیطونم .. ؟! (.. )

نه تو جوجو منیgrou

^____________________^

عه >_<

^_^

(02-11-2014، 23:17)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-11-2014، 23:14)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من شیطونم .. ؟! (.. )

شیطون نیستی
خیلی شادی! Big Grin

^_^

زنده بـآد شـآدی ^.^*!

(02-11-2014، 23:17)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

من شیطونم .. ؟! (.. )

.__.

کی گفته؟؟؟

هیم .. یه دخدره گف نه که تو اصن شیطون نیستی .. :|
._.

بعد من هنگ کردم موندم تو کف غلط خوردم .-.

میخواستم ببینم کی گفته که به خاطر این حرف درستش ازش تشکر کنم ^_^

:||||||||||||||||||||||||

فک کردم الآن میگه نه اصنم شیطون نیستی :|

من به ایـن مظلومی (..*)

یکی تو مظلومی یکی من Shy
نقل قول: دآشتم از ذوق غلط می خوردم .. بعد نزدیک بود از رو صندلی بفتم :||

((:
خخخخخخخخ خیلی باحاله :ag54:

(02-11-2014، 23:28)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیوا یه سوال Undecided

جانم؟

نقل قول: but i saw you.. all the time
فیکه عزیزم توجه نکن Big Grin
نقل قول:
نقل قول: نوشته است:جانم شما؟>

how i can explanation 
با گفتن اسمت البته میدونم اشناییSleepyDodgy

نقل قول:
نقل قول: نوشته است:برید پست اولو لایک کنید >_____________<
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthrea...tid=189786
[url=http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=189786][/url]

یاد مقام مُعذم رهبری افتادم
چریاااااااااااا؟
عاغا فیلم دراکولا رو کی دیده ؟؟ :||||
(02-11-2014، 23:26)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پسرایی ک پارک دوبل خانوما رو مسخره میکنید
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

عمرن فوتبال بازی کردنشونو ک ندیدین..
بممممممب خندن لامصبا..
من یبار دیدم کارم به اورژانس بیمارستان کشید

پسرایی که پارک دوبل خانوما رو مسخره میکنید
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
هر وخت تونستید توی سالن عروسی با بیست سانت پاشنه برقصید
اونوخت ادعاتون بشه Big Grin
بای بکس  (:
(02-11-2014، 23:29)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-11-2014، 23:27)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-11-2014، 23:26)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: ^____________________^

عه >_<

^_^
کجا؟Big Grin

دآشتم از ذوق غلط می خوردم .. بعد نزدیک بود از رو صندلی بفتم :||

((:

(02-11-2014، 23:26)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-11-2014، 23:23)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-11-2014، 23:17)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه تو جوجو منیgrou

^____________________^

عه >_<

^_^

(02-11-2014، 23:17)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیطون نیستی
خیلی شادی! Big Grin

^_^

زنده بـآد شـآدی ^.^*!

(02-11-2014، 23:17)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
 .__.

کی گفته؟؟؟

هیم .. یه دخدره گف نه که تو اصن شیطون نیستی .. :|
._.

بعد من هنگ کردم موندم تو کف غلط خوردم .-.

میخواستم ببینم کی گفته که به خاطر این حرف درستش ازش تشکر کنم ^_^

:||||||||||||||||||||||||

فک کردم الآن میگه نه اصنم شیطون نیستی :|

من به ایـن مظلومی (..*)

یکی تو مظلومی یکی من Shy

معصومیّت در من پرورش یـآفته اصن .ـــ.
حمید بیا تو ترکیب پسرم فقط لایکاتو میبینیم ماkaffe2