انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تصویری از صورت یک مورچه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
قیس سلیح عکاس عراقی که در عکاسی از نماهای نزدیک از جانوران تبحر دارد این عکس را منتشر کرده اند.
همیشه مورچه ها را از بالا به پائین نگاه می کنیم، به خاطر جثه ریز و کوچک شان آنها را خیلی هم جدی نمی گیریم، اما این عکس تصویر دیگری از موجودی را نشان می دهد که سوره ای از قرآن به نام اوست و در نمای نزدیک چهره اش روبات های آهنی و انیمیش های فضایی شباهت دارد و جدی تر از آن چیزی است که فکرش را می کردیم!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تصویری از صورت یک مورچه 1
سپاس و نظر یادتون نره
وای خدای من........ConfusedConfusedHuhHuh
خیلی زشته!!ConfusedConfused
کامیلا کسی نمتونه بهت پیام بده ها
به نظر من مورچه از بچه خوشگل ترهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
وااااااااي چه زشته
بیریخت
(28-09-2012، 20:32)milad amirdady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به نظر من مورچه از بچه خوشگل ترهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
این نظره توست حق نداری به دختر دایی هام توهین کنی .
بی ادب مشنگ ...................AngryDodgyvahidrk54:97::97::97::97:
ConfusedConfusedConfusedConfused
(29-09-2012، 12:52)مهدی 3000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-09-2012، 20:32)milad amirdady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این نظره توست حق نداری به دختر دایی هام توهین کنی .
بی ادب مشنگ ...................AngryDodgyvahidrk54:97::97::97::97:
قابل توجه دوستان امضام رو عوض کردم این مال قبل بود ولی هنوز این آقا رو نبخشیدم.
صفحه‌ها: 1 2