انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: وصیت نامه ی مرتضی پاشایی برای طرفدارانش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
وصیت نامه ی مرتضی پاشایی برای طرفدارانش 1

وصیت نامه ی مرتضی پاشایی برای طرفدارانش 1

من رفتم و همه شما عزیزان دلمو به بزرگیه خودش سپردم واسم دعا کنید و منو حلال کنید به جان تک تکتون با اینکه خداجونم بهم دستور رفتنو از خیلی قبلترها داده بود ازش خواستم گردن خودم با هر درد و رنجو عذابی که باشه با جون دل قبول میکنم فقط یکذره بیشتر بهم زمان بده تا با شماها عشقبازی کنم بخدا دیگه جسم خستم امانمو برید و نتونستم بیشتر ازین در کنارتون بمونم اما مطمئن باشید یکذره که استراحت کردمو خستگیم در رقت از خودش اجازه میگیرم که زود زود مهمون قلب تک تکتون باشم. دلم واستون تنگ میشه اما تورو خدا برای ارامش روحم دعام کنیدو هیچوقت بخاطر بردنم از خدا گله نکنید و منو جلوش سرافراز کنید مطمئن باشید من پیش خودش اسوده و راحتم و ملالی نیست جز دوری از شما عزیزانم نوشته وصیت نامه مرتضی پاشایی برای هوادارانش اولین بار در گهر پدیدار شد.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خیلی دوست دارم امپراطور.... با اینکه رفتی ولی تو قلبم جا داری
خدا رحمتش کنهcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
منتقل شد
ممنون
خدا رحمتش كننننههههههcryingcrying
خدا رحمتش کنه
امپراطور جات توقلب ماسcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
روحش غرين ارامـِـــش Heart

تا ابد ياد و خاطرش هستHeart
خدا رحمتش کنه به همه دوستان تسلیت میگم
از ته دل ناراحتمcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
یکی هست تو قلبم که هر شب واسه اون مینویسم و اون خوابه
cryingcrying
صفحه‌ها: 1 2 3