انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تسلیت به مریم قاسمی نامزد مرتضی پاشایی + عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
عکس مرتضی پاشایی در کنار نامزدش مریم قاسمی به گفته لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون نامزد زنده یاد مرتضی پاشایی مریم قاسمی بود!
[rtl]مریم قاسمی نامزد و همراه مرحوم مرتضی پاشایی بود. او حتی در سخت ترین شرایط مرتضی پاشایی را تنها نگذاشت. در ضمن مریم قاسمی طراح لباس مرتضی نیز بودند[/rtl]

مریم قاسمی نامزد و همراه مرحوم مرتضی پاشایی بود. او حتی در سخت ترین شرایط مرتضی پاشایی را تنها نگذاشت. در ضمن مریم قاسمی طراح لباس مرتضی نیز بودند

تسلیت به مریم قاسمی نامزد مرتضی پاشایی + عکس 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ااااااااااا من فک کردم اونیکیه ک بالا سره جنازش داشت خودشو میکشت...
اخییییییییییcryingcryingcrying
هه هه هه خنگا اون نامزدش نیس دوست دخترشه
(17-11-2014، 14:23)kiss mi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نخیرم نامزدشه
نامزدشه >__< بدنامش نکنین الکی با چرت و پرتاتون *><*
خدا بهش صبر بده
تو تلویزیون ایران روشون نشده بگن دوس دخترشه:}
من شنیدم اکثر تکستاشم این خانومه میگفته!
(17-11-2014، 14:23)kiss mi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اصن تو یه درصد فک کن مرتضی اهل این کارا باشه
نامزدشه
تن اون مرحومو با حرفاتون تو گور نلرزونید!!

نامزدش بوده! الکی بد نامش نکنید
صفحه‌ها: 1 2 3 4