انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: واکنش امیر تتلو برای فوت مرتضــــــــــــــــــــــی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
واکنش امیر تتلو برای فوت مرتضــــــــــــــــــــــی 1

گفته بودم طوفان تو راهِ !! گفتم تا ١٤ روز نميتونم واسه سلامتيش دعا كنم !! چون خوابشو ديده بودم !! ١٤ روز شمع نيت كردم ، از ٧ روز قبلِ مرگ تا روز هفتمش !! واسه آمرزشِ گناهانش و راحت گذشتنِ شب اول قبرش !! نيت كردم آهنگ خدافظی رو شبِ هفتمش بدم به نيتِ آمرزش و خداحافظى باهاش چون اينو ميدونم كه مرتضى عزيز قربانى شد براى زنده شدن عشق و موسيقى تو كشورمون و منم ميخوام با نيَتَم به نيَتِش قدرت بدم !! اما مردمانِ بى عشق بى خبر از همه جا فقط باز كامنت فحش دادن بدون اينكه بدونن نيتِ منو !! ٧ روز قبلِ مرگش نيت كردم و روز هفتم مرتضى عزيز كه ١٤ روزِ من تموم ميشه هم موزيکِ ” مردمانِ بى عشق ” بيرون مياد و اين موزيک ميتونه يه خداحافظى با مرتضى عزيز باشه !!! بازم ميگم به اين نيت كه مرتضى عزيز قربانى باشه براى زنده شدنِ عشق و موسيقى تو كشورمون و بدين وسيله مطمئنم كه روحش هم شاد ميشه و به هدفش ميرسه !!! من از صميمِ قلبم به خانوادش و به مردم تسليت ميگم و اميدوارم كه ريشه ى بيمارى از اين سرزمين كنده شه !!! خدايا مرتضى عزيز رو به تو ميسپاريم .

من زيرِ سوزن خوابيدم و عادت دارم به زخم !! اما امان از مردمان بى عشق و كاسه هاى داغ تر از آش كه از هر چيزى براى بالا رفتن استفاده ميكنن ، بى علم به اينكه نردبان اين جهان عاقبت افتادنيست و هركسى كه بالاتر نشست استخوانش سخت تر خواهد شكست !! والله من آقاى پاشايى رو اصلاً نديده بودم و نميشناختم ! آهنگاشونم نشنيده بودم !! اما ايرانى هستم و ناراحت شدم و دعامَم كردم و تسليتمَم گفتم !! واقعاً هم ناراحتم كه يكى از بينِمون رفت !!! اما فحش خوار مادر به من براى چى ميديد ؟؟ براى شادیِ روح از دست رفته دعا كنيد !! منم يه روزى ميميرم ! يهو عزيز ميشم !! نگران نباشيد !! همتون شرمنده ميشين !! فقط روزى كه من مُردم زيرِ پُستِ كَسِ ديگه فحش و تهمت و بى احترامى نكنيد لطفاً !!

(یعنی واقعا فرهنگ ما ایرانی ها انقدی پایینه که به هنرمند های کشورمون توهین کنیم؟؟؟)
کلا هر اتفاقی تو این مملکت بیوفته تتلو باس فوش بخوره
رسوای عالم تتلو!
مردم همش میخوان تهمت بزنن........Dodgy
خدایش بیامرزد
(19-11-2014، 23:39)ardalan.sh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکی نیس بگه آخه عوضی تو خودتو با مرتضی یکی میکنی؟؟؟؟؟؟
تو کجا مرتضی کجا....!
در ضمن هیچوقت برامون عزیز نمیشیDodgy حتی اگه بمیری...

من طرفدار کسِ خاصی نیستم ولی شخصیت چیز خوبیه درکل :|
(19-11-2014، 23:39)ardalan.sh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو کجا مرتضی کجا....!

ببی من طرفدار عموام وخلی هم دوسش دارم.تو اگ دوسش نداری نباید بش فحش بدی.بابا اون میخونه.چون این کار همه زندگیشه.وتتل زندگیه تتلیتیاس.پ این حرفو لطفن دیگ نزن

:|||||||||||
(20-11-2014، 0:27)MOBINA...GH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
تو کجا مرتضی کجا....!

ببی من طرفدار عموام وخلی هم دوسش دارم.تو اگ دوسش نداری نباید بش فحش بدی.بابا اون میخونه.چون این کار همه زندگیشه.وتتل زندگیه تتلیتیاس.پ این حرفو لطفن دیگ نزن
واقعا فهم و شعور بعضی ها خعلی کمتر از حده تصوره!
بیخی آبجی

[ -> ]
تو کجا مرتضی کجا....!
در ضمن هیچوقت برامون عزیز نمیشیDodgy حتی اگه بمیریتو 
تو الان فک کردی شخصیت کی خراب شد؟ تتلو یا تو؟؟
ببین تتلو کسی نیس که با حرفای تو و امثال تو نابود بشه
با با چه کاریه حالا به این بیچاره چیکار دارین بزارید تو حال خودش باشه
حتما شما هم باور میکنید؟؟؟

مگه فیلمشو ندیدین؟؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4