انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 20 جمله که طرفدارای
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تو مدرسه ! تو خونه ؟ تو کوچه ؟ یا هر جای دیگه ای کلی حرفی تکراری میشنویم که که علایق به کــــــره رو زیر سوال میبرن یه سری کامنت ها و جملات هست که دائم در مورد آیدولای کــــــره ای نوشته میشه، بعضی هاشون اینقدر تکرارین که طــــــــــــــــــــــــــــرفدارای Kpop حسابی از شنیدنش عصبانی و خسته شدن.183183183
تو این تاپیک قصد توهین به هیچ قشری از جامعه رو ندارم فقطــــــــــــــــــــــــــــ چیزی رو میگم که روزانه ما طــــــــــــــــــــــــــــرفدارارو عذاب میده)

اون واقعا شبیه دختراست

نه، اینجوری نیست، درسته یکم ریمل و خطــــــــــــــــــــــــــــ چشم و سایه چشم زده و یه کوچولو هم رژ زده ولی به اون هیکل ماهیچه ایش نگاه کن، چطــــــــــــــــــــــــــــور میتونی اونو با یه دختر اشتباه بگیری؟(تو که از روی ظـــــــــــــاهر افراد قضاوت میکنی بهتره حرف نزنی.تا حالا دیدی وقتی بهشون میگی مثل دختران چقدر ناراحت میشن تا حالا دیدی که در اوج درد و اسبی دیدگی همه چیو مثل یه مرد تحمل میکنند تابحال دیدی همه احساساتشون رو تو خودشون میریزند تا مرد باشند گریه نکنند بعدشم درسته ارایش میکنه اما اولا صورتش هنوز حالت مردونه داره ته ریش رو صورتشو نمیبینی دوما بهتر از خیلی از پسراست که ابروهاشون رو نخ میکنن و از خانوم هام بهتر ارایش میکنند.)

اونا که همشون مثل همند
شوخیت گرفته؟…چطــــــــــــــــــــــــــــور نمیتونی اونا رو از هم تشخیص بدی؟خودتون مقایسه کنید. اون suho . اون Baekhyun .اون Luhan . اون D.O .اون Chanyeol. اون Kris. اون Tao . اون Xiumin. اون Lay . اون Kai . اون Sehun و اون یکی هم Chen هستش.
مگه نمیبینی؟
(این همه تفاوت تو رنگ پوست و مو شکل دماغ و دهن و چشماشون رو نمیبینی؟)

اینا که همه آهنگاشون شبیه همه؟

مگه نمیشنوی؟تفاوتش رو متوجه نمیشی؟ اونا فقطــــــــــــــــــــــــــــ تو یه سری چیزای جزئی مشابه اند. خیلی با هم فرق دارن (اگه یه ذره از موسیقی میفهمیدی بعد میومدی اظـــــــــــــهار نظـــــــــــــر میکردی میفهمیدی که کمپانی به کمپانی سبک ها فرق میکنه چه برسه به گــروه ها)

این آیدول نسخه کــــــره ای………….

نه، بیخیال شو تو رو خدا. اینقدر دنبال مقایسه های بیخود نباش (اخه چه جوری میتونی دو نفر از دو نژاد مختلف رو به هم تشبیه کنی؟؟؟)

هر چی دارن از صدقه سریه، عمل جراحیه!

نخیرم. اونا زیبایی طــــــــــــــــــــــــــــبیعی دارن. اصلا چه اهمیتی داره؟ من که عاشق بی قید و شرطــــــــــــــــــــــــــــشونَم (عزیزم الان دیگه مردم بخوان برن تو کوچه عمل زیبایی میکنن چه برسه به اینا که کارشون تصویریه اصلا خود شما که داری اظـــــــــــــهار نظـــــــــــــر میکنی برو ارایشتو پاک بیا ببینم چند کیلو وزن کم میکنی؟)

اصلا میفهمی اینا چی دارن میخونن؟

جناب! منو نیگا! من میتونم تمام آهنگاشون رو از حفظـــــــــــــ بخونم. کاملا هم معنی شون رو میفهمم. حتی اگه متوجه هم نشم بالاخره آهنگ یه چیزیه که احساسات رو بیان میکنه. همه شون دارن یه جورایی در مورد عشق حرف میزنن! منم هر جور که بخوام میتونم معنی شون کنم (عزیزم معنی اهنگ ها به تمام زبان های زنده دنیا وجود داره همچنین زیر نویس واسه همین روزاست دیگه)

اینا ژاپنی ان یا چینی؟

ببین بذار روشنت کنم، به اینا میگن K pop . به نظـــــــــــــرت K میتونه مخفف ژاپن یا چین باشه؟

و دیگر تلفظـــــــــــــات اشتباه!

بیشتر از این آبروی خودتو نبر! بیخیال شو

میخوان شبیه justin Bieber یا گــروه one Direction یا سایر هنرمندای غربی باشن

اصلا امکان نداره! اینا صد برابر بهتر از غربی ها هستن (بهتره بری ببینی کی از کی تقلید میکنه بعد حرف بزنی همین رپرای غربی ارزو و افتخارشون خوند با GD ماست )

از اینجا به بعدش عذاب های رو ح خودمه

اینا شیطــــــــــــــــــــــــــــان پرست اند

ببین عزیزم اگه به خاطــــــــــــــــــــــــــــر نماد ها اهنگ ها و رنگ چشم و مو و اینا میگی باید بهت بگم برو شیطــــــــــــــــــــــــــــان پرست های اصل رو نگاه کن ارایش و سبک خوندن و اینا رو بعد بیا نظـــــــــــــر بده بعدشم اگر بخوای به این چیزا دقت کنی من خودم واست ثابت میکنم همین کارتون تام و جری که ما میبینیم تبلیغات فراماسونراست.

اینا ه.م.ج.ن.س.ب.ا.ز اند

دوباره باید بهت بگم قبلا از اینکه اظـــــــــــــهار نظـــــــــــــر کنی برو شکل و شمایل و کارای این دسته از ادم ها رو ببین بعد بیا با کــــــره ای ها مقایسه کن اونوقت نظـــــــــــــر بده شما خودتون تا بحال دوستاتون رو در ا.غ.و.ش نگرفتین یا ن.ب.و.س.ی.دینشون

شماها دارین از هنرمندای کــــــره ای بت میسازید

ما همونطــــــــــــــــــــــــــــور که کارای خوبشون رو میبینیم بدی هاشون رو هم میبینیم و میگیم.اصلا چیزی که میگی نیست

این کــــــره ای ها شما رو از درس و زندگی میندازند

کی همچین چیزی گفته؟ ما در کنار کارو درس و زندگیمون طــــــــــــــــــــــــــــرفدار اونا هم هستیم یعنی هرکسی طــــــــــــــــــــــــــــرفدار هرچی شد از کار و زندگی میافته دیگه؟

این همه برنامه تو شبکه های خودمون چرا چسبیدی به اینا؟

تو این یه مورد دهن منو باز نکنین دیگه بابا ما هم ادمیم از بحث سیاسی و مذهبی خسته میشیم الان 20 تا شبکه داریم برو تک تکشونو نگاه کن بببین چی داره؟ به هنرمندای داخلی که بها نمیدین جون یه مرکز موسیقی منسجم نداریم خواننده ها از شنونده ها بیشتر شدن و کیفیت کارا فوق العاده پایین اومده هرکی هم خوب کار میکنه ممنوع التصویر میشه خب چی کار کنیم ما هو یه ذره تفریح میخوایم

چی بهتون مرسه از طــــــــــــــــــــــــــــرفدار بودن؟

مگه حتما باید چیزی برسه ؟ مگه به بقیه چیزی میرسه همین که موفقیت کسی که دوستش داریم رو میبینیم کافیه تازه اون علاقه و توجهی که ما از طــــــــــــــــــــــــــــرف خواننده های مورد علاقمون دریافت میکنیم طــــــــــــــــــــــــــــرفدارای خواننده های غربی نصفشو دریافت میکنند همین که تو دنیایی که به ما میگن تروریست ایدلای کــــــره ای تو پخش زنده میگن ما طــــــــــــــــــــــــــــرفدارای ایرانیمون رو دوست داریم یا خیلی دوست داریم تو ایران اجـــــرا کنیم یا رو پیراهنشون با کلمات فارسی به ما پیام میدن و دست بند ایران دستشون میکنن رو صحنه کافی نیست؟

و مهمتر از همه...چیه انقدر چسبیدی به این انجمن و انجمن انجمن میکنی؟

باید بگم که خیلی افتخار میکنم که تو این انجمن عضوم محیطــــــــــــــــــــــــــــ انجمن ما خیلی بهتر از انجمن های دیگست و همه فقطــــــــــــــــــــــــــــ برای تفریح و گرفتن اطــــــــــــــــــــــــــــلاعات و اخبار جدید میان اینجا تازه خیلی پر جنب و جوش تر و جذاب تر هر انجمنیه که وجود داره

آیدولا حتی نمیدونن یکی مثل تو طــــــــــــــــــــــــــــرفدارشونه

خب آره…بالاخره….شاید….یه روزی..یه جایی
حتی با اینکه با هم کلاسی هات تو یه مدرسه هستی ولی همه رو به خوبی نمیشناسی…خب اینکه با اون فرقی نمیکنه (بهتره بدونی تمام پیام هایی رو که واسشون میفرستیم رو مو به مو میخونن اگه کسی رو ببینن حتما چهرشو یادشون میمونه و تمام هدیه ها رو با دل و جون نگه میدارن)
سپاااااااااااااااس
واللا من به شخصا نمیتونم تشخیصشون بدمBig Grin
ولی راس میگی بابای منم هیچ وقت نمیتونه پسرای وان دی رو از هم تشخیص بده
اعصابمو خراب میکنهAngry
ببخشید حال خوندن ندارمBlush
(22-11-2014، 20:44)مهردخت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشید حال خوندن ندارمBlush
پس چه جوری سپاس دادی؟؟؟؟؟؟Big Grin