انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دختر 13 ساله اي كه 60 ساله به نظر ميرسد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
دختر 13ساله‌اي که 60ساله به نظر مي‌رسد! اين، عنواني است که خيلي از خبرگزاري‌ها و نشريات غربي براي مخابره اخبار مربوط به «زارا هارتشون» استفاده کردند. پزشکان مي‌گويند او از بيماري ليپوديستروفي رنج مي‌برد.
دختر 13ساله‌اي که 60ساله به نظر مي‌رسد
«زاراهارتشون» اهل شمال کشور انگستان است. او 13 ساله است و با چهره‌اي معصوم در برابر دوربين‌هاي کنجکاو خبرگزاري‌ها ايستاده است تا از زندگي خودش بگويد. او از يک بيماري کمياب ژنتيکي رنج مي‌برد که او را سال‌ها پيرتر از سن واقعي‌اش نشان مي‌دهد. صورت او در سن 13 سالگي پر از چين و چروک و ردپاي پيري است ولي با اين حال او مي‌گويد: «اگرچه ظاهري شبيه افراد مسن دارم ولي از درون احساس جواني مي‌کنم.» پدر و مادر او از کودکي متوجه بيماري او شده بودند و مادرش او را از کودکي از رفتن به مدرسه و حضور در ميان هم‌سالان‌اش بازداشت چون اعتقاد داشت که دختر کوچولوي او توانايي تحمل نگاه‌هاي تحقيرآميز و حرف‌هاي توهين‌آميز ديگران را ندارد. او خودش مي‌گويد هنگامي که براي نخستين بار سوار اتوبوس مدرسه شده، اطرافيان‌اش او را به اسامي تحقيرآميزي صدا زده‌اند: ميمون، مادربزرگو ... و اين‌ قبيل اتفاق‌ها باعث شد که والدين او بيش از پيش از فرستادن او به مدرسه و حضور در جمع دوستان هم‌سن و سال‌اش امتناع کنند.
زارا بيش از همه از نگاه‌هاي کنجکاو و پچ‌پچ‌هاي‌شان ناراحت است و مي‌گويد درست است که من ظاهري پيرتر از سن‌ام دارم ولي اين دليل نمي‌شود که روحيه و شادي و نشاطي مانند هم‌سن و سالان‌ام نداشته باشم.
مادر زارا اکنون 41 ساله است. او نيز از بيماري مانند دخترش، ليپوديستروفي، رنج مي‌برد اما شدت بيماري او بسيار کمتر از شدت بيماري زارا است. او مي‌گويد که در لحظه‌هاي بعد از تولد زارا متوجه شده است که دخترش بيماري او را به ارث برده و علايم بيماري‌اش را در چهره و بدن دخترش يافته است: «من در آن لحظات از دست خودم بسيار عصباني بودم که اين بيماري را به دخترم منتقل کرده‌ام! به خودم گفتم او حالا مجبور است يک عمر با دردسرهايي که من در طول عمرم کشيده بودم کنار بيايد و بسوزد و بسازد!»
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختر 13 ساله اي كه 60 ساله به نظر ميرسد 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیر شه چه شکلی می شه ولی خیلی گناه داره
اوخی.........
جاش اینجا نیس
این پیر شه چی میشه؟؟؟؟؟Sad
vaayyyyyyyyy
اخیییییییییییییییییییییییییییییییییی گناه داره
اخی بیچاره دلم براش سوختcryingcrying
اخيييييييييcryingcrying
ohhh
ConfusedConfused
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5