انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: امینم VS ایگی آزالیا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Eminem VS Iggy Azalea  

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امینم VS ایگی آزالیا 1

امینم بعد از دیس کردن لانا دل ری اکنون به سراغ خواننده ی دیگری رفته است . بله نفری بعدی لیست امینم ، ایگی آزالیا می باشد . امینم در آهنگ دیگری از آلبوم ShadyXV ، این خواننده ی نوظهور استرالیایی تبار را دیس کرده است . امینم در ترک چهارم آلبوم ShadyXV به نام Vegas با لحن بسیار شدیدی ایگی آزالیا را دیس می کند و در لیریک آهنگ مذکور ایگی را تهدید به اعمال تجاوز جنسی می کند .

قسمت هایی از لیریک آهنگ وگاس که مربوط به ایگی آزالیا می باشد ...

LYRIC
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امینم VS ایگی آزالیا 1

ایگی تنها خواننده ای نیست که در آهنگ وگاس مورد حمله ی امینم قرار میگیرد ولی شدت حملات امینم به وی بیشتر از سایر
خواننده ها است . امینم در آهنگ مذکور به خواننده های مشهوری دیگری همچون کشا و ریک راس هم طعنه می اندازد .

اما واکنش ایگی به این ماجرا .... ایگی بعد از لیک شدن این آهنگ در فضای مجازی
در توییتر خود دو پیغام راجع به این اتفاق گذاشت .

--------------------------------------------------------------------------------

: im bored of the old men threatening young women as entertainment trend and much more interested in the young women getting $ trend. zzzz
من از( کارای) پیرمردی خسته شدم که تهدید کردن زنای جوون براش مثل ترندهای سرگرم کننده ش میمونه
و علاقه ی بیشتری به زنای نوجوونی دارم که
با باسن هاشون ترند میشن ( سر زبونا میفتن )
======

: its especially akward because my 14 year old brother is the biggest eminem fan and now the artist he admired says he wants to rape me. nice
این خیلی ناراحت کننده هست چون برادر چهارده ساله ی من یکی از بزرگترین فن های امینم هست و حالا
خواننده ای که برادرم به تحسین و تمجیدــش میپردازه داره میگه که میخواد به من تجاوز کنه
خیلی جالبه ....
HeartHeartHeartHeartHeartHearteminemHeartHeartHeartHeartHeartHeart