انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اس ام اس خنده دار شب یلدا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
روی شما مثل هندونه خنده هاتون مثل قاچ هندونه روزگارتون مثل پوست هندونه جیبتونم پر تخم هندونه   

شب یلدا کنار یاد بودی   به دلبسته و بیمار بودی    شپش هایش گرفتی از سر شب    تونادان مگر بیکار بودی  ؟؟؟؟

چند ساعت بیشتر به اخر پاییز نمونده جوجه هاتو شمردی؟؟؟

بدو که روز کوتاهه/ پاییز اخر راهه /هندونه رو اوردی؟ /جوجه هاتو شمردی؟/ زمستون میشه فردا/ مبارک باشه یلدا !!1

توی سرمای این شب به فکر بی خانمان هایی که چشم میزنند زودتر صبح بشه هم هستین؟؟؟

تو دلداری چومن دیوانه داری/تو مجنونی چو من بی خونه داری / شب یلدا مرا دعوت کن ای دوست /ا گر که تو یخچالت هندونه داری!!

یلدا یعنی یادمان باشد که زندگی انقدر کوتاه است که یک دقیقه بیشتر باهم بودن را باید جشن گرفت ......!!!!

یلداتون پیشاپیش مبارک Heart...ببخشید که کم بود ...این اولین ارسال من تو گفت و گو ی ازاده امیدوارم سپاس بدین ....همینجا از دوستایی که منو همراهی کردن هم تشکر میکنم Blush
اووووووووووف  یکی بیاددیگهcryingcrying
(30-11-2014، 13:07)0یسنا جون0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من اومدم یسنا خانوم
باحال بودHeartHeartHeart
(30-11-2014، 13:16)سروش خان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-11-2014، 13:07)0یسنا جون0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من اومدم یسنا خانوم
باحال بودHeartHeartHeart
ممنون Undecided
جــــآش تو اِس اِم اِس هـــآ و پَیــــامَک هاستSleepy
(30-11-2014، 15:42)جمره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جــــآش تو اِس اِم اِس هـــآ و پَیــــامَک هاستSleepy
TongueTongueخخخخTongueTongue
اخه  گفتم ولی کسی منتقل نکردHuh
جلب بود3پاس
جاش اينجا نيس يسنا جونم
شب یلدا همتون مبارک
صفحه‌ها: 1 2