انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: خیلی ساده به بچه های نابینا کمک کنید(حتما بیاید)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
شما میتونید با قصه گفتن و ظبط کردن آن خیلی ساده به بچه های نابینا کمک کنید تا یک کتابخانه صوتی داشته باشند!لطفا به سایت زیر مراجعه کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.321zabt.ir/
موضوعت چرتهHuhAngry
چه قشنگ
ارسال کردمHeartHeartHeartBig GrinBig GrinBig Grin
اخی cryingcryingcrying عشق دوم واقعا که یکم خجالت بکش من دلم براشون سوخت خدا همشونو خوب کنه cryingcrying
(06-10-2012، 22:20)عشق دوم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
موضوعت چرتهHuhAngry

اتفاقا خیلی موضوعش قشنگه و این نشونه شخصیت یک ادم است

خداوند انشا الله به همه مریضان شفا دهد ......الهی امین

دستت درد نکنه یه سوابی هم بردیمBlushBlushBlush

متاسفم برای کسانی که فقط بلدند از دیگرون بد بگن یا کارهای نیک وخوبشان را چرت ببینند با تشکر از نویسنده این مطلبBlushBlushHeartHeart

mazii ممنونمHeartBlushBlushBlushSmileSmileSmile
اره خیلی خوبه
یه چیزی من فکرمیکردم نابیناها نمیشنون....!!!!!!!!!!
مرسی اگه جای دیگه میگفتم عابرو برام نمیموند...BlushBlush
(11-10-2012، 22:09)روشا2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه چیزی من فکرمیکردم نابیناها نمیشنون....!!!!!!!!!!
مرسی اگه جای دیگه میگفتم عابرو برام نمیموند...BlushBlush

این عابرو هم که نوشتی یعنی عابر پیاده کسی که از خیابون رد میشه اونی شما منظورته آبرو هستش اینم بدون که یه دفعه آبرو نداشته ات به باد نره ها راستی ابرو ننویسی ها اون یه چیزیه که بالای چشمه فرق داره با آبرو Big Grin اینم گفتن که یه هو عابروت بر فنا نره نه که خیلی شما هوشت بالاست این اشتباهات کوچک رو اون عابرت تاثیر نذاره هه هه عجب مردمی تو کشورمون داریم ها
دستت درد نكنه
صفحه‌ها: 1 2 3