انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آیا رابطه بین سلنا گومز و کندال جنر درست شد؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با توجه به ویدئویی که ارسال شده بود 
سلنا گومز در تولد 19 سالگی کندال جنر حضور داشت
و این خیلی عجیب بودچون رابطه ای که کندال جنر با جاستین بیبر داشت
 سبب جدایی جلنا شده بود! 
کارا دلوینگن 22 ساله و سلنا گومز 22 ساله
آهنگ "تولدت مبارک "رو برای کندال جنر 19 ساله خوندن.
هم چنین ما میدونیم که کارا و کندال دوستهای صمیمی هم هستن،اماسلنا گومز و کندال جنر سابقه
متزلزلی با هم دارندکندال نقش بزرگی در جدایی جلنا داشت !
 آیا سلنا گومز ،کندال جنر رو بخشیده؟!

منبع خبر : سلب دیلی

آیا رابطه بین سلنا گومز و کندال جنر درست شد؟ 1
من عاشق کندالم
از سلنا خوشگل تره (..*)
اون کایلی خواهرکندال بود؛لطفاکندالوبه جاس ربط ندین اون ازجاس بدش میاد
حتما بخشیده دیه
(04-12-2014، 14:35)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من عاشق کندالم
از سلنا خوشگل تره (..*)

نع زیباییشون هم اندازس
(10-12-2014، 19:53)♪♥★nanaZ★♥♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 14:35)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من عاشق کندالم
از سلنا خوشگل تره (..*)

نع زیباییشون هم اندازس
نخیرم سلناکلی عمل زیبایی کرده تااین شده ولی کندال زیباییش خدادادیه
قابل توجه همه 14بارسلناعمل زیبایی کرده
(11-12-2014، 10:12)مگان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-12-2014، 19:53)♪♥★nanaZ★♥♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
من عاشق کندالم
از سلنا خوشگل تره (..*)

نع زیباییشون هم اندازس

عزیزم چرا چرت میگی :|  ؟

اگر سلنا عمل زیبایی کرده چرا دماغشو عمل نکرده 

اگر 14 باز عمل کرده کجاشو عمل کرده اخه 

://  ترو مولا کم چاخان کنید
کندال عشقه عشق♥♥♥
(11-12-2014، 10:39)Gıяʟ σғ тнε Sυп نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-12-2014، 10:12)مگان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
من عاشق کندالم
از سلنا خوشگل تره (..*)

نع زیباییشون هم اندازس
آره من از 10سالگی‌ام عاشق سلنام و تا حالا از اون‌موقع تا اعلا تغییری تو چهره ی سلنا ندیدم در ضمن شما هایی که میگید سلنا عمل کرده این دروغه اگر فکر میکنید واقعیه نام ببرید کجاهاشو عمل کرده؟ 

(18-12-2014، 21:34) سلنافن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-12-2014، 10:39)Gıяʟ σғ тнε Sυп نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
من عاشق کندالم
از سلنا خوشگل تره (..*)

نع زیباییشون هم اندازس
آره من از 10سالگی‌ام عاشق سلنام و تا حالا از اون‌موقع تا اعلا تغییری تو چهره ی سلنا ندیدم در ضمن شما هایی که میگید سلنا عمل کرده این دروغه اگر فکر میکنید واقعیه نام ببرید کجاهاشو عمل کرده؟ 

بابا راس میگه بچه هم تو یو\تیوب فیلمش هس هم تو هالیو\ود لایف متنش 
صفحه‌ها: 1 2