انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ▇▆▅مسابقه خوانندگی با داوری پرهام سزار▅▆▇
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
در راستای حمایت از استعداد های هیپ هاپ ایران ، مرحله اول مسابقه خوانندگی Sezar Rides The Beat Challenge

از امروز آغاز می شود و علاقه مندان می توانند با دریافت بیت قرار داده شده در سایت موزیک خود را ساخته و

به ایمیل پرهام سزار ارسال کنند و منتظر جواب نهایی و اعلام آن از سایت رپ صدا باشند

▇▆▅مسابقه خوانندگی با داوری پرهام سزار▅▆▇ 1

جایزه نفر اول:

در نهایت پرهام سزار برای فرد برگزیده این مسابقه آهنگی را ساخته و با مسترینگ و اینترو اختصاصی آماده پخش می کند و

این آهنگ از سایت رپ صدا پخش خواهد شد و باقی آهنگ هایی که برنده مسابقه نشدند در یک پست اختصاصی از رپ صدا پخش می شود.

این مسابقه تحت نظر کمپانی متفقین انجام می شود و داوری و نظارت برعهده پرهام سزار خواهد بود.

-------------------------------------

قوانین مسابقه:

1-کلیه حقوق آهنگ ارسالی و نمونه کارها، باید متعلق به شخص داوطلب باشد. چنانچه خلاف این امر ثابت شود، شخص خاطی از مسابقه حذف خواهد شد.
2-چنانچه نمونه آهنگ ارسالی از یک کار گروهی باشد باید جایگاه فرد داوطلب در آهنگ مشخص شود.
3-آهنگ ارسالی باید به زبان فارسی اجرا شده باشد اما گویش های متفاوت موردی ندارد.
4-فایل ارسالی با فرمت mp3 و حد اقل کیفیت 128 kb/s ارسال شود.
5-مهلت ارسال کارها تا 15 دی ماه 1393 می باشد .

دریافت بیت:

این بیت با آهنگسازی پرهام سزار می باشد و شما باید آهنگ های خود را بر روی این بیت ضبط کنید و ارسال کنید
10.9MB دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Download Beat

آهنگ های خود را به ایمیل زیر ارسال کنید :

parham.sezar@live.com
آخه من تو اتاقم ،
چطوری موزیک با کیفیت 128 درست کنم براش بفرستم !
این حرکتا برا بچه های بالاهِ
ایمیل پرهام سزار چیه ؟
بفرستیم خدا بزرگه !
برنده بشیم ، بریم تو کار بیت ساز شماره یک شدن D:
(04-12-2014، 22:05)S R U H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آخه من تو اتاقم ،
ایمیل پرهام سزار چیه ؟
بفرستیم خدا بزرگه !

یه زری واس خودشون زدن دیگه -_-

رفیقای من همینجوری ضبط کردن کیفیتش 128 نیس اما نسبتا خوبه..!

حالا تا پرهام سزار به ایمیلش سر بزنه بعد داوری کنه بعد اعلام نتیجه..من تا اون موقع نوه ام هم رپر شده رفته پی کارش .-.
(04-12-2014، 22:29)ᴇNᴏʀᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 22:05)S R U H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آخه من تو اتاقم ،
ایمیل پرهام سزار چیه ؟
بفرستیم خدا بزرگه !

حالا تا پرهام سزار به ایمیلش سر بزنه بعد داوری کنه بعد اعلام نتیجه..من تا اون موقع نوه ام هم رپر شده رفته پی کارش .-.

مشکل این مسابقه اینه !

که برا افرادی درست شده که پول دارن |:

یه ساعت بخوای تو استودیو ضبط کنی 200 هزار تومن میشه !

بعد اونی که رپ و دوست داره و میخواد شرکت کنه

و پول ددی پشتش نیست باید چیکار کنه -_-
حرص نخورین بآو |: حآلآ شمآ از خیر این بدبخ بگذرین |: برین تو کار R & B |: ترکیبی از رپ و بلوز |:
(04-12-2014، 22:36)S R U H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 22:29)ᴇNᴏʀᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
آخه من تو اتاقم ،
ایمیل پرهام سزار چیه ؟
بفرستیم خدا بزرگه !

مشکل این مسابقه اینه !

خیلی منطقیه -_-

تورپصدا هم چند نفر گفته بودن هزینش زیاده ولی نظراشونو حذف کردن /:

(04-12-2014، 22:39)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حرص نخورین بآو |: حآلآ شمآ از خیر این بدبخ بگذرین |: برین تو کار R & B |: ترکیبی از رپ و بلوز |:

مسابقه گذاشتن باید شرکت کننده داشته باشه . همه مث هم نیستن که. .
(04-12-2014، 22:40)ᴇNᴏʀᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 22:36)S R U H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
آخه من تو اتاقم ،
ایمیل پرهام سزار چیه ؟
بفرستیم خدا بزرگه !

مشکل این مسابقه اینه !

خیلی منطقیه -_-

تورپصدا هم چند نفر گفته بودن هزینش زیاده ولی نظراشونو حذف کردن /:

(04-12-2014، 22:39)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مسابقه گذاشتن باید شرکت کننده داشته باشه . همه مث هم نیستن که. .
شرکت کننده ندآشته بآشه وآسه خودشون بد تموم میشه |: به مآ چه |:
ما به رپ علاقه داریم(:
حمایت می کنیم
(04-12-2014، 21:20)ᴇNᴏʀᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
در راستای حمایت از استعداد های هیپ هاپ ایران ، مرحله اول مسابقه خوانندگی Sezar Rides The Beat Challenge

از امروز آغاز می شود و علاقه مندان می توانند با دریافت بیت قرار داده شده در سایت موزیک خود را ساخته و

به ایمیل پرهام سزار ارسال کنند و منتظر جواب نهایی و اعلام آن از سایت رپ صدا باشند

▇▆▅مسابقه خوانندگی با داوری پرهام سزار▅▆▇ 1

1-کلیه حقوق آهنگ ارسالی و نمونه کارها، باید متعلق به شخص داوطلب باشد. چنانچه خلاف این امر ثابت شود، شخص خاطی از مسابقه حذف خواهد شد.
2-چنانچه نمونه آهنگ ارسالی از یک کار گروهی باشد باید جایگاه فرد داوطلب در آهنگ مشخص شود.
3-آهنگ ارسالی باید به زبان فارسی اجرا شده باشد اما گویش های متفاوت موردی ندارد.
4-فایل ارسالی با فرمت mp3 و حد اقل کیفیت 128 kb/s ارسال شود.
5-مهلت ارسال کارها تا 15 دی ماه 1393 می باشد