انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تفریح بازیگران مشهور ایرانی + تصاویر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بهنوش بختیاری عاشق فوتبال

بهنوش بختیاری یکی از فوتبال دوست ترین بازیگران ایران است و شاید در میان همکاران مرد هم رقیبی نداشته باشد. این علاقه باعث شده کار گزارشگری در فوتبال البته برای بازی های کامپیوتری برای اولین بار در ایران به نام او ثبت شود. بختیاری می گوید: عاشق فوتبال و تيم پرسپولیس هستم حتی می خواهم یک باشگاه فوتبال برای خانم ها درست کنم و تمام علایق من در زندگی در فوتبال خلاصه می شود. برنامه نود را خيلي خیلی دوست دارم و با آن خيلي زندگي كرده ام.

تفریح بازیگران مشهور ایرانی + تصاویر 1

لیلا بلوکات سوارکار و والیبالیست حرفه ای

لیلا بلوکات کارشناسی فرش دارد و سوارکاری را حرفه ای دنبال می کند. بلوکات دراین باره گفته: «من از بچگی والیبال دوست داشتم. الان دو، سه سالی است که بخش بانوان باشگاه هنرمندان راه افتاده و من با این تیم شروع به همکاری و بازی کردم. در واقع شروع با تیم والیبال هنرمندان بوده اما در سه، چهار تیم دیگر هم توپ می زنم.

نگار جواهریان عشق سریال

نگار جواهریان هم از بازیگرانی است که علایق بامزه ای دارد. او چند وقت پیش در مصاحبه با ما گفته بود که تنها تفریحش در زندگی دیدن سریال است و حتی سریال های آلمانی را هم می بیند.

عاشق جت اسکی است و همیشه برای اینکه بتواند ورزش و تفریح مورد علاقه اش را انجام دهد، مجبور است به کیش برود.

الناز شاکر دوست اصولا آدم اکتیوی است و خیلی از تفریحاتش پسرانه است. او یکی از بهترین موتورسوارهای باشگاه بانوان تهران است.
BlushBlushBlushBlushBlushBlushBlush
اوه تفریحاتشون تو حلقمBig GrinBig GrinBig Grin
مرسی...
ماشالا همه اکتیو و ورزشکار...