انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عکس وان دایرکشن بر روی روزنامه بانی فیلم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مروز خبر برنده شدن One Direction در مراسم American Music Awards 2014 تیتر روزنامه بانی فیلم شد 
عکس وان دایرکشن بر روی روزنامه بانی فیلم 1
بعضی از دایرکشنرها خیلی خوشحال میشن که روزنامه ها ویا مجلات رسمی جمهوری اسلامی ایران از گروه  محبوبمون یعنی One Direction صحبت کنند ویا درموردشون مقاله بنویسند ولی من بهشون میگم زیاد خوشحال نباشند چون تمام رسانه های رسمی کشورمون متاسفانه این روزها رنگ و بوی سیاست گرفته حتی رسانه های هنری که ربطی به سیاست نداره...
به نظر من هنر و هنرمند هر جای دنیا که باشه قابل ستایشه و هنرش ارزشمنده نه ملیتش
هنرمند فرقی نداره ایرانی باشه یا امریکایی باشه یا انگلیسی مهم اینه که توی جهان محبوب باشه... 
این چیزی هست که بانی فیلم نمیدونه و نمیفهمه
 من واسه بانی فیلم واقعا متاسفم جون چشمش نه تنها روی طرفداران ایرانی این گروه بسته بلکه چشمش روی میلیونها طرفدار در جهان بسته و نمیدونه که این گروه به دست مردم، بهترین خواننده سال انتخاب شده. این روزنامه با وقاحت تمام محبوبیت و شهرت وان دایرکشن رو  دلیل سرمایه گذاری های امریکایی و پول باد اورده اونا و... میدونه!
:229:

:|

اونجا چیکار میکنه؟
مـرسی .. (:
(06-12-2014، 12:50)♪♥★nanaZ★♥♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:229:

:|

اونجا چیکار میکنه؟
بخون متنشو میفهمی :|
خوبه خودشون هیچ غلطی نمیکنن میخوان همین یه ذره شادی رو هم ازمون بگیرن :|
(08-12-2014، 14:20)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبه خودشون هیچ غلطی نمیکنن میخوان همین یه ذره شادی رو هم ازمون بگیرن :|

کاملا راس میگی.......
همین مونده توی ایام شادی هم روضه نزار قطری گوش کنیم.......
خدا بده شانس.....