انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آموزش تصویری غسل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
آموزش غسل جنابت به مردان نامحرم توسط عایشه !!

الحمدللهّ  ربِّ العالمین و صلَّ اللّه  علی محمَّد و آله الطاهرین

در این پست قصد داریم تا یكی از اعمال عایشه را كه كاملا غیر اسلامی می‌باشد را از كتب مخالفین ثابت كنیم.

این مطلب در كتاب صحیح البخاری ، كتاب الغسل ، باب الغسل بالصاع و نحوه ، حدیث ۲۴۸ می‌باشد.

متن حدیث : باب الغسل بالصاع و نحوه

248: حدثنا عبد الله بن محمد قال حدثنی عبد الصمد قال حدثنی شعبة قال حدثنی أبو بكر بن حفص قال سمعت أباسلمة یقول دخلت أنا و أخو عائشة على عائشة فسألها أخوها عن غسل النبی صلى الله علیه و سلم فدعت بإناء نحوا من صاع فاغتسلت و أفاضت على رأسها و بیننا و بینها حجاب .

ترجمه حدیث :
روایت است از عبد الله بن محمد گفت روایت است از عبد الصمد گفت روایت است از شعبة گفت روایت است از ابوبكر بن حفص گفت شنیدم اباسلمه می‌گفت من و برادر عایشه ( برادر رضاعی كه از رضاعه كبیر بود و نامحرم است ) بر عایشه وارد شدم. پس پرسیدیم از عایشه كه پیامبر صلی الله علیه[و آله]و سلم چگونه غسل می‌كردند. پس عایشه گفت ظرف آبی بیاورید و با آن غسل كرد و بر سر خود آب ریخت و بین اینها حجابی قرار داشت .

نتیجه :

۱ - آیا شخصی را كه به نامحرمان غسل جنابت تعلیم می‌دهد باید به او ام المؤمنین لقب داد ؟ اصلا در شأن زن پیامبر اكرم(ص) اینگونه اعمال جایز است؟؟؟

۲ - در اینجا شخصی كه در حدیث نقل شده برادر عایشه ، برادر او نیست و برادر رضاعی اوست كه شخصی را آورده‌اند تا به او شیر دهد تا با عایشه محرم شود.

۳ - عایشه در این نقل خود را برهنه کرده و در مقابل دو مرد نامحرم شروع به غسل کردن می‌نماید. البته در حدیث نقل شده كه بین او و آن دو نامحرم حجابی بوده است ، اما کیفیت این حجاب باید به گونه‌ای باشد که بدن او در هنگام غسل مشخص باشد و الا تعلیمی صورت نمی‌گرفت. و دلیل بر برهنه بودن نیز همین حجاب است زیرا اگر برهنه نمی‌شد دیگر چه نیاز به ساتر و حجاب ؟
این چگونه حجابی است كه آنها می‌دیدند او چگونه غسل می‌كند ؟
۴ - آیا تا به حال پیامبر اكرم صلوات الله علیه را دیده‌اید كه استغفرالله لباس خود را در بیاورد و به كسی غسل جنابت تعلیم دهد.

خواهش می‌كنم تعصب را كنار گذاشته و عادلانه قضاوت كنید!!
آدم میمونههعع....
1)شما نمیدانید که ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی توسط مقام معظم رهبری حرام اعلام شده؟
2) شما نمیدانید توهین به بانو عایشه توسط رهبری حرام اعلام شده؟
3) شما نمیدانید در6 احزاب همسران پیامبر مااادران ما محسوب میشن؟؟ باید احترام بگذاریم.
4) شما نمیدانید همین سند سخنان قبیحی هم برای پیامبر آوردع وباید قبول کنیم؟؟؟
5) شما نمیدانید با این سخن بیشتر خود پیامبر را زیر سوال میبرید؟؟؟
6) بر فرض این حدیث، شما میتونید قبول کنید و غیرتتان اجازه میدهد که همسر پیامبر ، ناموس پیامبر همچین کاری کند؟؟؟ عقلانی است؟؟
اگر ایشون رو منافی احکام اسلام فرض کنیم، در این صورت از ایشون احکام شریعت اسلام پرسیده میشد؟ پیامبر همسر دیگه ای نداشت که بشه ازش پرسش کرد؟
و دلایل رد این ادعا:
در عربستان مثل اروپا سرد نبود، وبانو عایشه روی لباس خود میتوانست آب بریزد
و آب هم حداقل بود به اندازه یک ظرف
و آنوقتها کاشی و فرش نبود ایشون همون جایی که نشسته بود میتوانست سر خود آب بریزد و آب در زمین فرو برود یعنی در اتاق بود و تعلیمشان داده
واینکه هردو مرد به ایشان محرم بودن
مهم تر اینکه: حجاب را حجاب میگويند و در حدیث لفظ حجاب را ببیند...
خانوم بالایے تمام مطالبو گفتن دیگه حرفے نمیمونه (:

از این مطالب که صحت علمے و تصدیقے ندارند نذارید

بعد از فوت پیامبر داستان ها و حدیث هاے جعلے و تحریف شده پخش میکردند

این داستان و حدیث صحت نداره
ادم یکم عقلشو بکار بندازه میفهمه
ایا پیامبر اصلا اجازه ے همچین کارے رومیداد؟(این ساده ترین سوال) بقیه بماند..

بحثا و مطلبا تو بخش مذهبے جالبه هخخخ
(30-08-2015، 23:03)روشنك١ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آدم میمونههعع....
1)شما نمیدانید که ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی توسط مقام معظم رهبری حرام اعلام شده؟
2) شما نمیدانید توهین به بانو عایشه توسط رهبری حرام اعلام شده؟
3) شما نمیدانید در6 احزاب همسران پیامبر مااادران ما محسوب میشن؟؟ باید احترام بگذاریم.
4) شما نمیدانید همین سند سخنان قبیحی هم برای پیامبر آوردع وباید قبول کنیم؟؟؟
5) شما نمیدانید با این سخن بیشتر خود پیامبر را زیر سوال میبرید؟؟؟
6) بر فرض  این حدیث، شما میتونید قبول کنید  و غیرتتان اجازه میدهد  که همسر پیامبر ، ناموس پیامبر همچین کاری کند؟؟؟ عقلانی است؟؟
اگر ایشون رو منافی احکام اسلام فرض کنیم، در این صورت از ایشون احکام شریعت اسلام پرسیده میشد؟ پیامبر همسر دیگه ای نداشت که بشه ازش پرسش کرد؟
و دلایل رد این ادعا:
در عربستان مثل اروپا سرد نبود، وبانو عایشه روی لباس خود میتوانست آب بریزد
و آب هم حداقل بود به اندازه یک ظرف
و آنوقتها کاشی و فرش نبود ایشون همون جایی که نشسته بود میتوانست سر خود آب بریزد و آب در زمین فرو برود یعنی در اتاق بود و تعلیمشان داده
واینکه هردو مرد به ایشان محرم بودن
مهم تر اینکه:  حجاب را حجاب میگويند و در حدیث لفظ حجاب را ببیند...

درمورد مورد اول باید بگم ک،آقای خامنه ای،گفتن ک جدل نکنید ولی بحث علمی و محترمانه هیچ مشکلی نداره!
2: در کمال احترام باید بگم ک این آقا در حدی نیستن ک بخان همچین چیزی رو حرام یا حلال کنن!و همچین کاری هم نکردن!
3: عایشه کسیه ک حجت خدا رو دشمن قرار داد و و یادت نره ک پسر نوح با بدان بنشست،...
عایشه دختر ابوبکره.عایشه کسیه ک تو جنگ جمل با امام معصوم جنگ کرد!حجت حاضر خدا روی زمین!
بنظرت میشه همچین کسی رو مادر ما دونست!
عایشه توسط ائمه ما لعن شده خواهر من. آقای خامنه ای حرام اعلام کرده اونوقت؟؟؟؟؟ Smile
ماذا هذا فازا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امام صادق روایت دارن ک بعد از هر نماز 4زن و 4مرد رو لعنت میکرد و ب شیعه هم توصیه کرده ک لعن کنن!
یکیشون این ملعونه بوده.یکیشون پدرش بود.(اگه میخای بگو تو خصوصی بت دقیق  میگم کیا بودن)
اون وقت میگی مادر ما؟؟؟؟؟
اون داستان از کتب اهل سنته!میخاد ضعف اونارو نشون بده.اگه دوست داشتی تو خصوصی درموردش بحث میکنم بات.کامل توضیح میدم.
ازدواج پیامبر با عایشه از رو رضایت پیامبر نبوده!هم ابوبکر هم عمر پیامبر رو تو عمل انجام شده قرار دادن ک عایشه و حفصه شدن زن پیامبر.
پیامبر کسی بود ک بعد از حضرت خدیجه،فقط با زنان فقیر ازدواج میکرد ک سرپرستشون باشه.یا دلایل دیگه ک هیچکدوم برا خودش نبوده.ازدواج پیامبر از رو هوی و هوس نبود.

درضمن بازم سر این نکته تااااااکید میکنم ک کسی ک با امام معصوم جنگ کنه ن تنها مادر ما نیست بلکه دشمن ماست.
اشتباه فاحشی کردید دوست من.

درمورد دلایل رد این ادعات ک مقدار زیادی عجیب بودن و نشون دادن ک اطلاعاتتون کمه باید بگم ب اون منبع توجه کنید.
بخاری کسیه ک اول کتابش قسم خورده ب جز واقعیت چیزی ننوشته.و وقتی وارد متن کتاب میشی،میبینی ک تو این کتاب از آیات قران تفاسیر عجیب شده و حتی برا خدا جسم قائلن!
متاسفانه نکات منفیشون انقد زیاده ک هرچی بگم کم گفتم و قطره ای از دریاست!این کتب پر از اشتباهه ناشیانست ک فقط عاملش اینه ک کسی ک اینارو نوشته آدم درستی نبوده و از اهلش (ائمه ما) کمک نخاسته و چراغ هدایت رو ندیده!
بتون توصیه میکنم ک ی سری ب کتابایی ک درباره جنایات عایشه تو جنگ جمل هست بزنید.خیلی زیاد هست منبع تو این زمینه.

بازم میگم!
حرف ما با اهل سنت تحقیر و دعوا نیست.بحث علمیه.اگه این پست علمی نبود،از کتب خودشون داستان نقل نمیکرد.
در مورد حرف اخرتون
------
دلیل نمیشه چون از کتاب خودشون نقل شده صحت داشتع باشه (بقیه تو پ.خ) اگه مایلید
۲. غسل جنابت براے خودارضایی و یا زنا بکار میره
بعد بنظرت پیامبر میاد با همچین ادمی ازدواج میکنه؟ (درک حرفام سخت نے بخدا)
بعدشم چون یه نفر اشتباه بزرگے کرده هرچیزیو کاریو نمیشه بهش نسبت داد..
-------
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/jndbyk8nnztwz2h072rt .
در مورد حرفتون که ویرایش کردم
حرفتون س ی اس ی ه چندبار گفته شده وقتے گوش نمیدے اعمال زور جوابشه

به رهبر جامعه میگید (این اقا)که من ویرایش کردم بعد دوباره ویرایش کردید و محترمانه گفتید
دوم: رهبر جامعه از تمام علمای مجتهد حرفشون بالاتر و درست تره چون به همین دلیل رهبر شدن بعد شما فتوا ایشونو میبرے زیر سوال
الله اکبر: |
کتاب نقش ائمه در احیای دین(علامه سید مرتضی عسکری) مطالعه کنید این یک واقعیت از خود اهل سنت است از جریانی که بعد ازنبی مکرم اسلام(صلی الله علیه وآله وسلم) قدرت رو به دست گرفت و احکامی رو تحریف کرد و بعد از غدیر خم هم قصد به ترور پیامبر داشتند این مسائل دور نیست  یک سوال فنی رضاعه کبیر یعنی چه؟؟؟؟؟  تطهیر یکی از عاملان جنگ جمل درست نیست
دوست عزیز، رهبر توهیییین رو حرام اعلام کرده، به نظرتون همچین حرفایی که بدترشم هست، بحث علمیه؟؟؟
اصل حرف درسته حالا هرکی هم بگه!!!!!
فعلا بحث سر همسران دیگه ی پیامبر یا اعمال بانو عایشه نیست.
بنده ایشون رو ام المومنین خطاب نکردم، متن قران رو آوردم که باید احترام بگذاریم.
لطفاااا منبعتون رو برای نفرین های ائمه بیارین.
لطفا درمورد کسایی که میدونید برای یه سریا  مهمن قضاوت نکنید، آدم درستیه یا نه استدلال برای غلط بودن حرفاشون نیست....
بعدم شما استدلالی برای غلط بودن صحبت های من درباره این یک مورد بانو عایشه نکردید....مغلطه کردید فقط...
البته بن شدی متاسفانه، منتظرم تموم شه بنت،  پ خ بده ادامه ی بحث....
@Mr.Unnamed
خانوم روشنک درست میگن...

یه نفر زمان حضرت صادق رفت مسجد مدینه فحش کشید به پیشوایان اهل سنت
خبر رسید به حضرت...
ناراحت شدن گفتن ما له؟؟(چه مرگشه)
که آبروی ما رو برد...

بعد حضرت گفتن
مایه زینت خاندان ما باشید نه زشتی...

با این کارا میخواید اهل سنت جذب شیعه شن؟؟

فراموش کردی حدیث امام حسن عسگری صلوات الله علیه رو؟؟
که میگن پشت سر اهل سنت نماز هم بخونید؟؟

متاسفم واقعا
داعش از شکاف بین شیعه و سنی به وجود اومد...

داعش که صدرش اسراییل و عربستانه به سنی ها میگن
نگا کنید شیعه ها فحش میدن...
بعد بی بی سی هم میاد جنایت های داعش رو نشون میده و شیعیان رو تحریک میکنه
به مقابله به مثل
چرا؟؟؟
چون عده ای خواستن چیزی رو بگن که دردی از کسی دوا نمیکنه؟؟؟

این جوری میخوای شیعه و سنی رو مقابل استعمار و اسراییل قوی کنه؟
این که بدتر ضعیف میشه...
با این حرفات سود جوها میان میگن
شیعه ها رو نگا
به عمر فاروق توهین میکنن

کار شما بسیار زشت بود
امیدوارم زودتر اصلاح شه
کاش...........

فقط همین!

سرباز خدا،روشنک خانوم، من ن توهین کردم ن دروغ گفتم.

حرفام عین واقعیت بود.و واقعیت هایی ک از رو بغض و کینه نیستن و نبودن.

خیلی زشته کسی بدونه حق چیه و ولی بازم ب خاطر حرف ی آدم دیگه بزنه زیرش.(خطابم همونه ک خودش میدونه)

خدافظ

(31-08-2015، 13:47)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
در مورد حرف اخرتون
------
دلیل نمیشه چون از کتاب خودشون نقل شده صحت داشتع باشه (بقیه تو پ.خ) اگه مایلید
۲. غسل جنابت براے خودارضایی و یا زنا بکار میره
بعد بنظرت پیامبر میاد با همچین ادمی ازدواج میکنه؟ (درک حرفام سخت نے بخدا)
بعدشم چون یه نفر اشتباه بزرگے کرده هرچیزیو کاریو نمیشه بهش نسبت داد..
-------
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/jndbyk8nnztwz2h072rt .
در مورد حرفتون که ویرایش کردم
حرفتون س ی اس ی ه چندبار گفته شده وقتے گوش نمیدے اعمال زور جوابشه

به رهبر جامعه میگید (این اقا)که من ویرایش کردم بعد دوباره ویرایش کردید و محترمانه گفتید
دوم: رهبر جامعه از تمام علمای مجتهد حرفشون بالاتر و درست تره چون به همین دلیل رهبر شدن بعد شما فتوا ایشونو میبرے زیر سوال
الله اکبر: |

ازدواج پیامبر با عایشه......
پر از بحث و داستان و ماجراست ک پیامبر مجبور ب این کار شده.
قبلا هم گفتم.
پیامبر برا دل خودش ک ازدواج نمیکرد.
ایشون همسر اصلیشون حضرت خدیجه (س) بود.بعد از اون،ازدواج های پیامبر با زن هایی بود ک همسر هاشون تو جنگ ها کشته شده بود و یا ب هر دلیلی وضع زندگیشون خوب نبود.

مگر ازدواج ایشون با خانوم عایشه دختر آقای ابوبکر و خانوم حفصه دختر آقای عمر...
ک بهتره تو تاریخ دربارشون بخونی.من چیزی بگم،میشم اخ و تف و منافق و تفرقه افکن و قاتل شیعه و جدایی انداز و عامل نفوذی آمریکا و انگلیس برا تفرقه اندازی بین شیعه و سنی و مخالف جناب آقای رهبر و دروغگو و کاذب و...
اگه دوس داشتی بگو تو خصوصی بت کتاب معرفی کنم ک نظر شیعه رو بدونی تو این زمینه.

"بعدشم چون یه نفر اشتباه بزرگے کرده هرچیزیو کاریو نمیشه بهش نسبت داد.."

منظورتون از این جمله چیه؟متوجه نشدم راستش.مرسی از توضیحتون دوست خوب.
برادر ما کی به شما توهین کردیم گفتیم عامل نفوزی و تفرقه افکن و بقیش هستی!!!!!!؟؟؟
منظورم از
"بعدشم چون یه نفر اشتباه بزرگے کرده هرچیزیو کاریو نمیشه بهش نسبت داد.."
اینه که درسته بانو عایشه، در حق ائمه ما بدی خیلی کرد، جنگ جمل رو راه انداخت و... اما همه ی اینا دلیل نمیشه هر تهمتی که میتونیم بهش بزنیم، نمونشم همین پست، هر کاری هم که کرده ناموس پیامبره، البته این پست توهین خوبشه، اتهام به فحشا و بدتر هاش رو هم دیدیم.
تو لینک پایینی میتونید ببینید، البته تیتراشم بخونید بسه چون اثبات اشتباه بودن و مطالب دیگه ام داره.
بحث هم سر علت ازدواج های ایشون نیست، هرچند که علت این دو ازدواج دلایل سیاسی وصلح با این دو قبیله بوده.

http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=question&id=10289
صفحه‌ها: 1 2 3