انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: احمدی نژاد(طنز)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
احمدی نژاد فقط به درد بین التعطیلی میخورهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(11-12-2014، 23:20)♫♫ sina ♫♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یارانه ها رو هیچ رئیس جمهوری نتونست بده ولی احمدی نژاد درستش کرد
راس میگه
.
.
.
بابا بدبخت اونقدرام بد نبوده ...
باحال بود
نقل قول: خب فوقشم شما میگی که مردمی ساخته شده.به نظره شما دادن بزرگترین پروژه ی دولت به مردم کاره عقلانی ای هستش؟
با یک مقدار سرچ در اینترنت از کیفیت مساکن مهر اگاه میشید
مگه تو بری خونه بخری اطمینان 100 درصدی داری مشکل نداره ؟
حالا این کار تو این وسعت عملیاتی شد
توقع معجزه نباید داشت !
انقد بدم میاد ازاین بحثایه سیاسی
الا یا ایها المحمود کجایی؟
بیا بنگرکه سنگگ شد هزاری.
تو را من فحش میدادم زمانی.
ولی امروز غلط کردم حسابی.
حسن گفتش که من امید دارم.
برای مشکلات کلید دارم.
حسن آمد با آن شیب ملایم.
همه نامردمیها گشت قایم.
ولی دیدم همه چرت و دروغ است.
به خود که آمدم دیدم که دروغ است؟
بیا محمود بیا دورت بگردم.
بیا تادست خالی برنگردم.
یاحجت ابن الحسن، کلید و بگیر ازحسن،،
߇Ƿ߇Ƿ߇Ƿ߇Ƿ߇Ƿ
بحث نکنید موضوع اینو میبندن
(11-12-2014، 23:20)♫♫ sina ♫♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

هههه :|

بقیه هم میتونستن بری*د به ملت ! یآرآنه بدن .. :|||
(12-12-2014، 11:35)♥ ملیکا جون ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
راس میگه
.
.
.
بابا بدبخت اونقدرام بد نبوده ...

اخه خواهره من کدوم یارانه؟قبلا که پوله برقت میومد 5هزارتومن شما به طوره پنهان یارانه دریافت میکردی و همینطور خیلی از مواد مورد احتیاج.

(12-12-2014، 20:49)saeid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: خب فوقشم شما میگی که مردمی ساخته شده.به نظره شما دادن بزرگترین پروژه ی دولت به مردم کاره عقلانی ای هستش؟
با یک مقدار سرچ در اینترنت از کیفیت مساکن مهر اگاه میشید
مگه تو بری خونه بخری اطمینان 100 درصدی داری مشکل نداره ؟
حالا این کار تو این وسعت عملیاتی شد
توقع معجزه نباید داشت !

عزیزه من وقتی میره تو لبنان چندصدتا اپارتمان میسازه که با زلزله ی چند ریشتری هم خراب نمیشه پس چرا نباید مساکن مهر همچین کیفیتی نداشته باشن؟معجزه ای نمیخواد.میدادند دسته یک شرکته خصوصی تا براشون درست میکردند.کیفیتشم خیلی بهتر از الان بود
نقل قول:
عزیزه من وقتی میره تو لبنان چندصدتا اپارتمان میسازه که با زلزله ی چند ریشتری هم خراب نمیشه پس چرا نباید مساکن مهر همچین کیفیتی نداشته باشن؟معجزه ای نمیخواد.میدادند دسته یک شرکته خصوصی تا براشون درست میکردند.کیفیتشم خیلی بهتر از الان بود
منبع حرفتون
صفحه‌ها: 1 2 3