انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بهترین اهنگای سلناگومز+ذکردلیل جایگاه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
این لیست20تایی بهترین اهنگای سلناتااخرسال2013+یه توضیحاتی درمورددلیل جایگاه اهنگ
1-a year with out rainاین اهنگ یکی ازعاشقانه ترین اهنگای سلناس‏{روزی بدون توشبیه سالی بدون بارونه‏}سلنادرموزیک ویدئوبایه لباس طلایی وارایش چشم بژوخاکستری دیده شد/لازم به ذکرکه ساخت اهنگ توسط درزیبایی اهنگ تاثیرگذاربود/thescence
2_who saysکی میگه؟این اهنگ بسیارزیباسلنارودرعرصه موسیقی تثبیت کرد؛اودرکلیپ ویدئوباحالتی ساده وبی الایش ظاهرشدوتوجه همه روجلب کرد
3-love you like a love songچکسی به زیبایی سلناگومزمیتواندعشق واهنگ رابرزبان بیاوردوتوجه همه رابخودجلب کند
4-come and get itشایداینجاسوال پیش بیاچرااین اهنگ درصدرلیست قرارنداره‏!وقتی اماده ای بیاوبگیرش
یک عاشق بیباک دراین اهنگ که بسیارجذاب است وقادربه اثبات عشقش میباشد‏{به گفته خیلی هااین اهنگ مربوط به جاستین است که سلنااین موضوع راردکرده است‏}این موزیک سلناروبه27خواننده برترجهان تبدیل کرد
5-naturallyفقط میتوان گفت بسیاربامزه/جذاب وزیبامتن این اهنگ مربوط به عشق ورقص میباشد
6-hit the lightاین اهنگ بدلیلایلی دارای دوورژن میباشدبه هرحال دوورژن بسیارزیباودلنشین بود
7-slow downظاهروپوشش سلنادراین اهنگ متفاوت ازهرزمان بود
سلنابااین اهنگ قدرت خودرادرعرصه موسیقی نشان داد
8-tell me some thing i dont knowاولین سینگل سلناگومزکه بطوررسمی منتشرشدوبه جایگاه98بیلبوردرسید
9-round & roundهیچ گونه توضیح مناسبی درموردکلیپ ویدئووجودنداردامابه علت قوی نبودن متن به جایگاه بالاتری دست نیافت
10-my dilemmaسردرگمی وعشق دراین اهنگ بسیاردلنشین وزیباست وانسجام متن واهنگ خوبی دارد‏{این موردعلاقه ترین اهنگ ازنظرخودسلناست‏}‏‏{
ده تای دیگه بدون توضیح هستن
11-ghost of you
12-falling down
13-of the chain
14-like a champion
15-the way i loved you
16-1and the same‏بادمی لواتوخونده
17-fly to your heart
18-send it on
19-spot light
20-magic
این اولین پستمه/باهام مهربون باشید
درضمن این براساس رای طرسلناتوراوچندتاونسبت به موفقیتشونه

بچه هایه سپاسی یایه نظری بدیدبدنیستا
I love you selena gomez
همه اهنگای سلی رودوس دارم........خعلی دلنشینن
:4chs:HeartHeartHeartHeart:4chs:
من جدیدترین آهنگش یعنی The heart wants what it wants رو خیلی دوس دارم....×♥×♥(دل چیزی رو که میخوادو میخواد)Heart
ѕƖσω ɗσωη :

این آهَنگش واقعا عالی بود .. (:

مرسی عَزیزَمـ ..
منبع بزن خانوم گل
سلی محشر و بهترینههه
ببخشید
سایت تلفنز
اگه تونستی پیداش کن
خارجیه
نظر منم مث جمره هس
....... ببخشید حالم دیگه داشت بهم میخورد