انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کیتی پری روزی 6 بار دندوناشو مسواک میزنه + دلیل این کار! =||
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیتی پری روزی 6 بار دندوناشو مسواک میزنه + دلیل این کار! =|| 1

کیتی پری دندان هاش رو هر روز 6 بار مسواک میزنه!!!
این خواننده جوان از ترس خراب شدن دندان هاش به شدت از اونا مراقبت میکنه،به گزارش پارس ناز حتی گفته میشه که او حدود 20 مسواک نو و مصرف نشده داره و بدون به همراه بردن تعداد زیادی مسواک با خود هیچ جا نمیره.

دلیل حساسیت او...

اینه که وقتی او کوچیک بوده 13 تا از دندان هاش خراب شده و او مجبور به ترمیم کردن اونا شده بود در نتیجه حالا ترجیح میده از اونا مراقبت کنه،به گفته خودش این حساسیت ذهنی نسبت به دندان هاش رو از بریتنی اسپیرز الهام گرفته."من دندان هام رو همیشه مسواک میزنم چون دوست دارم شبیه دندان های بریتنی اسپیرز بشه،من قبلا عادت داشتم موزیک ها و ویدیو های بریتنی اسپیرز رو ببینم و همیشه سوالاتی ذهنم رو مشغول میکرد که واقعا بریتنی اسپیرز با دندان هاش چه میکنه؟! آیا واقعا او هر روز دندان های جدیدی میگذاره؟؟!!!!!من هر روز بعد از صبحانه،ناهار،شام و در مواقع دیگه دندان هام رو مسواک میزنم. اگه شما هم جای من بودین این کار رو میکردین چون من وقتی که یک کودک بودم اصلا دندان پزشکی نمیرفتم و زمانی که رفتم مجبور شدم 13 تا از دندان هام رو ترمیم کنم و همین امر من رو ترسونده است که به طور مرتب دندان هام رو مسواک بزنم!!!!!!
مینای دندونش میرهSleepy
Big GrinBig GrinBig Grinروانی بیکار