انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ◍عکسهای متفاوت مریلا زارعی و چند سینماگر موفق ایرانی◍
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مراسم اهدای جوایز آسیاپاسفیک روز گذشته برگزار شد و چند سینماگر ایرانی نیز موفق به دریافت جوایزی شدند.

در این دوره آسیاپاسیفیک که اصغر فرهادی رئیس هیئت داوران آن بود، نیما جاویدی، مریلا زارعی ، رخشان بنی اعتماد و رضا درمیشیان جوایزی دریافت کردند.

"مریلا زارعی" بازیگر توانمند سینمای ایران که میتوان از او به عنوان بازیگر زن سال 1393 نیز نام برد، هنگام دریافت جایزه از سوی هیات داوران جشنواره آسیا- پاسفیک گفت: "تشکر می‌کنم از داوران و خوشحال هستم که این جایزه را دریافت کردم، من یک ایرانی هستم، ایران کشوری پهناور و ثروتمند در قلب آسیا است، ثروتمند نه به خاطر نفتش بلکه برای مادرانی که برای دفاع از کشورشان در جنگ نابرابر هشت ساله از فرزندان و همسرانشان گذشتند. از شما می‌خواهم به افتخار مادران سرزمینم به آنان ادای احترام و تشویق کنید".

گفتنی‌است؛ در این دوره از جشنواره فیلم آسیا-پاسفیک سینمای ایران با پنج نامزد در بخش بهترین فیلم، بهترین بازیگر مرد، بهترین کارگردانی، بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگری زن حضور داشت و جوایزی را از آن خود کرد.

کشورهای چین و روسیه هر یک با شش نامزد بیشترین آمار حضور و پس از آن ایران با پنج نامزدی و کشورهای کره جنوبی، استرالیا هریک با چهار نامزدی حضور داشتند که در فهرست برترین‌های آسیا - پاسیفیک قرار گرفتند و در ادامه کشورهایی چون ترکیه و هنگ‌کنگ با سه نامزدی، هند، کردستان عراق، فیلیپین، سریلانکا و قزاقستان نیز با دو نامزدی در جایگاه بعدی قرار گرفتند.

«شیار 143» به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی و ابوذر پورمحمدی ساخته شده است و به عنوان فیلم تحسین شده تماشاگران سینمای ایران در سی و دومین جشنواره فیلم فجر معرفی شد.

مریلا زارعی در روزهای اکران شیار 143 نیز توانسته نظر بسیاری از مخاطبانی که برای اولین بار نقش الفت را می‌دیدند به خود جلب کند، بازی ای که در کارنامه کاری این بازیگر سینما منحصر به فرد نامبرده می‌شود. سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر برای مریلا زارعی به خاطر بازی در «شیار 143» از دیگر موفقیت های این بازیگر است.

در ادامه تصاویری از این مراسم را مشاهده کنید:

◍عکسهای متفاوت مریلا زارعی و چند سینماگر موفق ایرانی◍ 1

mrseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeHeart