انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: زین الهام بخشه یه شخصیت کارتونی میشه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
همونطور که باید بدونید، زین از افرادیه که خیلی از کمیک و قهرمانهای کمپانی مارول* (که سازنده شخصیتهایی مثل آیرون من، هالک و تُر بوده) خوشش میاد و دفعات زیادی هم عنوان کرده که کتابهای کمیک جمع میکنه. اینو حتی از اینکه گرافیتی هم دوست داره میشه فهمید. وقتی هم که برای تور آمریکا رفته بودن، زین به همراه لویی و لیام و نایل از کمپانی مارول دیدن کرد.
حالا یکی از ادیتورهای کمپانی مارول اعلام کرده که کمیک جدیدِ درحال ساخت از گوست رایدر** (که یه کمیک قدیمیه و دو تا فیلم هم از روش ساخته شده) از زین الهام گرفته شده!
گوست رایدر جدید که اسمش رابی رِیِز*** ه، یک ربات جوانه و به جای موتور سوار ماشین میشه. گفته میشه وقتی این ادیتور میخواسته داستان رو برای تیم خلاقیت بفرسته نوشته "اسم پسره از گروه وان دیرکشن زین مالیک ه. اگه توی گوگل سرچش کنید کلی عکس ازش پیدا میکنید. من رابی رو یه مدل هیکلی تر از اون تجسم کردم. از نظر جسمی قوی، با یه حالت ساکت و آشوبگر، یه جورایی پسرونه." رابی به عنوان نوجوانی که عشق ماشین و موسیقی الکتریکه توصیف شده که حالش از خشونت و آزاری که توش زندگی میکنه بهم میخوره.
زین الهام بخشه یه شخصیت کارتونی میشه 1