انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مصاحبه تلفنی بیلبورد با مدونا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مصاحبه تلفنی بیلبورد با مدونا 1

-حالت چطوره؟
-خوبم،یه هفته ای میشه نخوابیدم ولی خوبم

-میتونم تصور کنم چه هفته ای رو پشت سر گذاشتی
-آره هفته های طاقت فرسایی بود

-الان رو به راهی؟با توجه به اتفاقاتی که پیش اومده؟
-آره یه جورایی،میدونی،از اینکه دموی آهنگ ها تو دنیا پخش شد و مردم گوش دادن،قضاوت کردن و... ناراحتم.ما سعی کردیم بفهمیم منشا پخش غیر قانونی از کجاست و با انتشار رسمی بعضی آهنگ ها به این عملشون پاسخ بدیم

-تا حالا شده بگی "Bitch, I'm Madonna" و این اتفاق نباید برای من می افتاد؟
-نه! من گفتم،لعنتی ما تو چه دوره ای داریم زندگی میکنیم.منظورم اینه ببین چه بلایی سر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sony Pictures اومد.زمونه بدی شده
اینترنتی که میتونه اینقدر مفید باشه و افراد رو کنار هم بیاره،گاهی اوقات خطرناک میشه و به مردم آسیب میزنه.این تیغ دو لبه ـس

-همون طور که قبلا اشاره کردی بعد از مورد سرقت قرار گرفتن آثارت،روش کار روی آلبوم جدید تغییر کرد،چطور با این قضیه کنار میای؟
-خب ما دیگه رو سرور های مجازی هیچی نداریم،اگر روی کامپیوتر کار میکنیم ارتباط با اینترنت رو قطع میکنیم.موزیک روی هارد درایو به صورت دست به دست منتقل میشه.تلفن ها پشت در گذاشته میشه و ... 
به طور کلی راههای رخنه به اطلاعاتمون رو سعی کردیم ببندیم

-این که خیلی بده
-همینطوره

-پخش شدن غیر قانونی آثار همیشه بوده ولی اینبار فرق میکنه!کسی مثل تو که اینقدر روی ایده هاش دقیق و سخت گیره. مسلما برنامه ریزی خاصی در ذهن داشتی و با این اوضاع پیش اومده،آیا تغییر خاصی برای برنامه های آینده ت در نظر گرفتی یا به نوعی با این قضیه کنار اومدی؟
-خب ما باید خودمون رو از بیرون ببینم.قصدم این نبود که چندتا آهنگ رو به این صورت منتشر کنم.میخواستم اول سینگل رو منتشر کنم،یه ویدئو فیلمبرداری کنم،راجبه رکورد صحبت هایی بکنم و خودم رو برای انتشار آلبوم آماده بکنم.میدونی فکر میکنم این بهترین روش بود ولی با این اوصاف ما چاره دیگه ای نداشتیم

-در هر صورت ما شاهد موزیک ویدئو خواهیم بود؟
-البته!برنامه ریزی روش صورت گرفته منتها الان مردم دارن 6 آهنگ منتشر شده رو گوش میدن

-اتفاقا آهنگ های خوبی شده
-ممنونم!

-تو بهار قصد داری،مینی آلبوم (EP) جدیدی منتشر کنی یا با جمع کردن تمام آهنگها البومی کامل تحت عنوان Rebel Heart منتشر کنی؟
-در آغاز کار میخواستم همه آثار رو باهم منتشر کنم.
دلیلی که اسمش رو گذاشتم"قلب سرکش" این بود که احساس میکردم دارم بین دو طرف شخصیتم کاوش میکنم.قسمت سرکش و رومانتیک وجودم
با لیک شدن آهنگها تصمیم گرفتم 6 ترک منتشر کنم و به این فکر کردم چندتا ترک زمان گرمی اواردز و تمامی آهنگها در قالب کلی در ماه مارچ منتشر کنم.ترکیب قسمت سرکش و رومانتیک

-به گرمی اشاره کردی.دارم تصور میکنم رو استیج داری "Living For Love" رو همراه بعضی مهمانان اجرا میکنی...
-ممممم

-تصور میکنم چقدر میتونه این اجرا هیجان انگیز باشه
-آره میتونه شگفت انگیز باشه،احتمالش هست همچین چیزی اتفاق بیوفته(با خنده)

-واقعا؟
-بله شاید

-میخوام راجبه اولین سینگل صحبت کنم "Living For Love" 
چند ماه پیش در مصاحبه ای که با دیپلو داشتیم اون گفت،این آهنگ 20 نسخه متفاوت داره،این حقیقت داره؟

-(مکث طولانی)...20 شاید یکم زیاد باشه ولی قطعا بیش از 10 ورژن متفاوت بود.هممون میدونستیم میخوایم دنس رکورد کنیم.اما لول های مختلفی تو سبک دنس وجود داره بدون در نظر گرفتن سبک هاوس
در آخر ما میخواستم چیزی رو برگزینیم که برای مدت طولانی به یادگار بمونه

-فکر میکردم آلیشا کیز قراره همراه با تو آواز بخونه ولی اشتباه میکردم
- آ.. نه،آلیشا کیز خواننده نبود،نواختن پیانو کار اون بود

-به نظر میرسه یه ترکیب متعادلی از موزیک هاس و سول شاهد هستیم
-این به نوعی ترکیب قدیمی من با ورژن جدیدمه

-"Unapologetic Bitch" از کجا اومد؟
-موقع شروع حرفه ام،وقتی تمام عکس هایی که برای مجله Pla*yboy انداخته بودم منتشر شد.همه انتظار داشتن اظهار پشیمونی کنم و خجالت زده بشم. من گفتم هیچ چیزی برای مخفی کردم ندارم و اصلا برای کاری که انجام دادم متاسف نیستم

-دیپلو یه شدت درگیر این آلبوم بوده،آیا همکاری با اون بیش از 3 ترک ـه؟(منتشر شده تاکنون)
-کار مشترکمون خیلی بیشتر از 3 نرک بوده

-درحال حاضر نوشتن و ضبط آلبوم رو تموم کردی؟
-نوشتن رو تموم کردم و رکورد هم تقریبا در حال تکمیل شدنه

سلب دیلی ♫
سپاسWink