انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: رد شایعات اخیر درباره سلنا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همهSleepy
اخیرا شایعه های زیادی از سلنا منتشر میشه
در ضمن کپی هم با ذکر نویسنده

اول
شایعه رفتن بیرون سلی با این اقا
خب ، خداروشکر همتون گروه پاپ راک / پاپ پانـکــِ فایو سِکِندز آف سامِر  میشناسید !
و مطمئنا میدونید که لوک همینگزِ 18 ساله خواننده ی اصلی ــه گروهه ! و سلنا هم لوک رو توی توییتر
 چند وقته پیش فالو کرده بود ! 
دیروز ، یه خبر توی یک مجله (گمنام :| ) چاپ شد که کُلِ فایو ساس فَم ( طرفدارای فایو ساس ) و سلناتور ها ازون تعجب کردن و حتی خندشون گرفته !
عنوان مجله اینطور ذکر شده بود :
پنج ثانیه به عشق جدید ( اشاره به اسم گروه ) ،
سلنا گومز با یک مَرده جدید به بیرون میرود | و خشمِ جاستین ! 
:|
خُب ! تا اینجاش تا حدودی باور کردیم ، ولی چیزی که خیلی ضایَش میکنه و باعث خندس ، اینه که عکس مجله فوتوشاپه :| !1!!11!
درسته که لوک  سلنا رو دوست دارن و یکی از وومَن کِراش هاشونه ولی هیچ وقت به این حد نخواهد رسید !
+ لوک 4 سال از سلنا کوچکتره و کلا همچین چیزی امکان پَذیر نیست ! 
پَس معلوم شد همه ی اینا شایعه ی مسغره ای بیس نبوده !

عکس تَکیه لوک بدون فتوشاپ :
رد شایعات اخیر درباره سلنا 1

فتوشاپ مجله

دوم
شایعه برهنه بودن سلنا در ارسالی اخیرش
(این دیگه واقعا مسخرس ادم یکم چشم داشته باشه میتونه لباس سلی رو ببینه)

تمامی دلایل و عکس ها توسط این جانب Lover4Ever ارائه شده _پی اس گومز_

خب عزیزان همونطور ک مشخص کردم با براش سفید اگه روی عکس اصلی هم زوم کنید میبینید ک حاشیه ی دست سلی یکم بیرون زدگی داره یا یکم به بیرون هدایت شده ک من مشخص کردم...

اینجا سه احتمال وارد داستان میشه:

1.سلنا از جنس کره و موم هست و داره آب میره...

2.یک موجود نامریی و بهتره بگم از مابهترون داره نشگونش میگیره...

3.لباس تنشه...( wink )

منم میدونم ک سومی بیشتر با عقل جور درمیاد ولی اگه قانع نشدید میریم سراغ عکس دوم...

خب بازم تواین عکس با براش آبی نشون دادم جایی ک نشون دهنده حریم پاهای سلنا هست ی تیکه پارچه به صورت تابلویی تابلو هست...

شاید بگید پتوهه پس سلنا ب/ر/ه/ن/ه بوده تو تخت ک من میگم عزیزم یکم صیر داشته باش.

1.اون تخت نیس ک تو دلایل بعدی میگم

2.اگه تخت باشه هیج بنی بشری بالای تختش آینه نمیذاره چون تابلوهه اون سفیدی فلاش دوربین گوشی سلیه ک جلوی آینه گرفته شده

3.کی پتو رو میذاره زیر پاش اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باید بگم این عکس سلی به صورت ایستاده هست و ژستی مثل همونی ک با لباس اجرای AMA گرفته بود رو صندلی گرفته با این لباس:

عکس ضمیمه:

بله همونطور ک تو دلیل قبلی گفتم سلی رو تخت نیست بلکه ایستاده و تکیه به دیوار داده و کفش های طلاییش کاملا با فلاش گوشی مشخص شده و این ک از روی خطوط براش سفید کاملا حدود دیواری ک انگار به تازگی کاغذ دیواری شده مشخصه و یک قاب آینه ک نور فلاش توش افتاده...

خب دوستان بنا به این عکس و بنا به دو قسمت رنگ برداری شده از بدن سلنا میبینین ک به وضوح تفاوت رنگ دارن...

یعنی اون قسمتی ک لباس روش هست(پای تکیه داده شده به زمین) خیلی رنگ قرمز تری داره ولی پای دوم(اون قسمتی ک خم شده و بالا اومده) یکم قهوه ای تره....

سوم
شایعه ی F**K گرفتن سلنا

چند وقتی که این عکس تو اینستاگرام پخش شده که مربوط به مراسم Teen Choice Awards 2014 هستش ولی این عکس فتوشاپه و به خوبی هم رو فتوشاپش کار نشده  اگه به انگشتش دقت کنید خوب میبینید که بریدگیش معلومه (کج و کلوله برید ناخنشو :|) و انگشت دومی هم موقع حذف به خوبی محف نشده  

منبع پی اس گومز
چه دل خوشی دارید - که تمام فکرتان این چیزهاست-----------ولی فاسد بودن این جماعت با گذشت زمان مشخص خواهد شد
اخی عزیزم مرسی
من تا حالا هیچ کدوم از شایعه ها رو نشنیده بودم
الانم اگه بشنوم دیگه باور نمیکم
ممنوون