انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: توصیه امیر تتلو به حفظ حجاب!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
امیر تتلو که در حال حاضر دارای محبوب ترین صفحه در اینستاگرام است، پست جالبی در خصوص حجاب به نمایش گذاشت.
گفته می شود این خواننده که مدتی است رویکرد خود را عوض کرد، کم کم به یک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنرمند ارزشی  تبدیل می شود.
وی در زیر عکس با توصیه اش به حجاب نوشت:
توصیه امیر تتلو به حفظ حجاب!!! 1
نصفه بدنه خودش پره خالکوبیه.نصفه عکساش با دخترای بی حجابه.نصفه عکساش با مشروب و شرابه.نصفه اهنگاشم در مورده این چرت و پرتاست.بعد میاد واسه .... چیز خوریه اضافه میکنه :|
بابااااااا بیخیال توروخدا عمووووو تتل این همه حجاب رعایت نمیکنن مگه چی میشه ه ه ه ه ه چه چیزایی میگیاااااا واللا بخدا.HuhTongue
برو بابا
****** توهین نکنید

(05-01-2015، 20:25){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نصفه بدنه خودش پره خالکوبیه.نصفه عکساش با دخترای بی حجابه.نصفه عکساش با مشروب و شرابه.نصفه اهنگاشم در مورده این چرت و پرتاست.بعد میاد واسه .... چیز خوریه اضافه میکنه :|

اولا رو بدنش چیزایی ک دوست داره خالکوبی میکنه تو عکس خالکوبیاشو دیدی؟
دوما اونا تتلیتیان که البته اون مال خیلی وقت پیش بوده دیگه توبه کرده
سوما بعد اینکه انداختنش زندان فهمیده که خیلی از مردم با خوردن شراب کارایی که نمی خواستنو کردن بعدشم خودش گفته که من شراب خور نیستم اگه بودم اول از همه یکی به سلامتی تتلیتیا میرفتم بالا.
چهارما همه ی اهنگای عمو تتل پیام های مثبتی داره بجز اونایی که با همکاری رضایا و 2afmو طعمه خونده و البته فقط فقط بدونه تکی.ولی 99 درصد اهنگاش پیامای مثبتی دارن مثل خونه خوبه و اریکه ایران و میلاد و منم یکی از اون یازده تام و ایران سبز و ...
دخترای لخت دورو برشو جمع کنه خالکوبی هاشو ناپدید کنه متن اهنگاشو درست کنه لباساشو جمع و جور تر کنه اصلا بره یه دور خودشو اصلاح کنه بعد بیاد اینجا الکی تز بدهAngry
(27-01-2015، 10:22)عشق تتل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خفه شید توهین نکنید

(05-01-2015، 20:25){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اولا رو بدنش چیزایی ک دوست داره خالکوبی میکنه تو عکس خالکوبیاشو دیدی؟
دوما اونا تتلیتیان که البته اون مال خیلی وقت پیش بوده دیگه توبه کرده
سوما بعد اینکه انداختنش زندان فهمیده که خیلی از مردم با خوردن شراب کارایی که نمی خواستنو کردن بعدشم خودش گفته که من شراب خور نیستم اگه بودم اول از همه یکی به سلامتی تتلیتیا میرفتم بالا.
چهارما همه ی اهنگای عمو تتل پیام های مثبتی داره بجز اونایی که با همکاری رضایا و 2afmو طعمه خونده و البته فقط فقط بدونه تکی.ولی 99 درصد اهنگاش پیامای مثبتی دارن مثل خونه خوبه و اریکه ایران و میلاد و منم یکی از اون یازده تام و ایران سبز و ...

1:ادب
2:اگه این عمو تتل شما اونقدی ک میگی خب بود الان بش مجوز داده بودن:|
3:پیام مثبت؟تو دید من نیستی نگفته بودی؟ خوابم نمیبره؟و..اینا پیام مثبت دارن واقعا؟:|
ههههههههههههههه اگه این مرد بود صد جای صورت خودش سوراخ نمیکردگوشواره بندازهSmileSmileاگه اون به دین اعتقاد داره پس بهتره یه نگاهی به دست راستش بندازهSleepySleepy