انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دایرکشنرا همین الان بیاین......کار واجب دارم باهاتون
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
سلام.
میخواستم بگم من و مگان تصمیم گرفتیم برای تولد زین (12 ژانویه) یه کاری بکنیم.....
حالا هر کی میخواد کمکمون کنه میتونه توی کامنتا فن آرت یا هر چی دیگه رو بفرسته که مگان و من روز تولدش براش تو اینستا ارسال کنیم.........
فقط مهلتتون تا 11 ژانویه اس.......(امروز 16.10.1393، 6 ژانویه اس)
بعدم اگر میخواین فن آرت بفرستین توش به انگلیسی بنویسین و درست آپلودش کنین که برای فرستادن براش مشکلی پیش نیاد.......
اون روز ما همه عکس ها یا هرچی تون رو توی یه مطلب توی همین انجمن پست میکنیم و بعد مگان اسکرین شات میگیره و ارسال میکنه........
امیدوارم جواب بده........
فقط کمکمون کنین دیگه.........
مرسیHeartHeart
دایرکشنی ها اگه میشه عکس اززین بذاریدچون قراره یه کارایی کنیم وبه زین علاقمونونشون بدیم 
لطفا
هرچه سریع ترنظراتتونوارسال کنید

راستی عمسن الانممژده جشنوبهتون میدم
مابرازین جشن میگیریموعکسشوبراش ارسال میکنیم
ه

لطفا بچه هاعکساروبذارین
راستی اگه تونستیدزیرعکسااسم کاربریتونوبزنید
بچه هاوقت نداریم سریع
لطفا
من زین گرل نیستم  دایرکشنر که هستم  کمک میکنم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دایرکشنرا همین الان بیاین......کار واجب دارم باهاتون 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دایرکشنرا همین الان بیاین......کار واجب دارم باهاتون 1:heart::heart::heart::heart:عالييييييييييييييييي
بچه هاهمین الان یه کامنت واسه زین گذاشتموبهش گفتم
الان منتظرجوابشم
کامنتم البته این ترجمس واسه اون به انگلیسی فرستادیم
:سلام زین....زین مامیخوایم تووب سایتمون برای تولدت جشن بگیم.....
چجوری به تونشونش بدیم؟؟....مامیخوایم بهت نشون بدیم که فنات توایران چقدردوست دارن
لطفابه منوفنات که توایرانن کمک کن

الان منتظرجوابم
نظرتون چیه کامنتم خوب بود
(07-01-2015، 10:28)مگان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه هاهمین الان یه کامنت واسه زین گذاشتموبهش گفتم
الان منتظرجوابشم
کامنتم البته این ترجمس واسه اون به انگلیسی فرستادیم
:سلام زین....زین مامیخوایم تووب سایتمون برای تولدت جشن بگیم.....
چجوری به تونشونش بدیم؟؟....مامیخوایم بهت نشون بدیم که فنات توایران چقدردوست دارن
لطفابه منوفنات که توایرانن کمک کن

الان منتظرجوابم
نظرتون چیه کامنتم خوب بود
عالیه،امیدوارم جواب بدهAngel
http://up.pnu-club.com/images/mvmtpkqtna06ajua0.jpg
اونایی که نمیدونن چجوری فن آرت درس کنن(چه فن آرتی رو درس کنن)این یه مثال:

http://8pic.ir/images/27174690503141775375.png
Heart6gdHeart
Heartc24Heart
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5