انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: به این دوتا می گن دوست واقعی+عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
کیتی گربه کوچکی است که وقتی او را پیدا کردند تک و تنها در یک باغ رها شده و فقط یک روز از تولدش گذشته بود.

خوشبختانه مردی که او را پیدا کرد مهربان بود و کیتی را به مرکز نگهداری از حیوانات منتقل کرد. کیتی در این مرکز تنها نماند و او را به اتاقی بردند که یک سگ کوچک به نام باتن زندگی می کرد. باتن در همان مرکز به دنیا آمده ولی مادرش او را نپذیرفته بود. از آن زمان تا به حال کیتی و باتن دو دوست جدانشدنی هستند، با هم بازی می کنند و کنار هم می خوابند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به این دوتا می گن دوست واقعی+عکس 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به این دوتا می گن دوست واقعی+عکس 1 دوستان عزیزان هموطنان نظر و سپاس بدین خواهشConfusedConfusedConfusedcryingcryingcrying
الهی قربونشون برم HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
چه نازو خوشگلن من هم ازاین پیشی ها و از این سگا میخوام Sadcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
خیلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییییی ممنون کیتی هم اسم گربه ی منه هم من اینطوری یه سگ داشتم هم همین طوری یه گربه پس 7 بار سپاسسسسسسس
نازززیییی مثل بچگیای منو دوستم اکبر قصاب.البته الان دیگه مردی شده واسه خودش
الهییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
نازيييييي چه نازن اخيHeartHeartHeart
وای چه قدر خوشکلن البته به خخوشکلی گربم نمی رسه
هه هه هه هه هه چه قدر خوشگلن!Big Grin
مرسیییی خیلی بامزه است
خواهش میکنم دوستانRolleyes
صفحه‌ها: 1 2