انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نامه بسیار احساسی(عاشقا بیان)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نمي دونم از كجا شروع كنم؟
از خوبيت از اميدت از حرفهای پر از ماهت يا از چشات كه منو كشته حتی از عصبانيتت چون اونم برام غنيمته كاش بدونی كه چه قدر دوستت دارم و  ارزشت بيشتر از اين حرفهاست تو برام مثل بارونی كه برام هميشه سبكی مياره مثل بارون از آسمون به دل عاشق من می باره مثل بارون صدات برای دل آدمی آرام و نرمه چه خوبه بودنت چه خوبه احساست و حتي لمس كردنت انقدر دوست دارم  هر روز سرمو رو سینه ات بزارم و صدای قلبتو گوش بدم ضربان قلبت بهم آرامش میده  دوست دارم هر لحظه به چشمای پر مهرت نگاه كنم چون اون چشمات منو به زندگی بيشتر وابسته می كنه. هر موقع صدای قشنگتو می شنوم دلــــم می لرزه يه جوری اروم و هيجان زده ميشم از خودم از بودنم جدا ميشم و خودم’ به تو ميسپارم كاش از چشام بخونی كه حتی بودنت گفتنت خواستنت و همه چيزت برام از همه كس باارزش تر.  عاشقتم گلم عشقت بـــــرام مثل گلهای بهاری هر روز تازه تر می شه به جای اينكه تكراری شه هر روز بوی قشنگتری به خودش می گيره هر روز بیشتر از روز قبل عاشق و وابسته ات میشم  مثل بوی بارون مثل بوی ياسمن انقدر از ته دل نفس می كشم تا بيشتر به بودنت و عشقت معتاد بشم.
حالا برا کدوم عشقته؟SleepySleepySleepy
جاش اینجا نیس
مگه ادرين چند تا عشق داره
واس عاشق واقعیاس لایک داره Heart