انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ملاقات دختر باربی با پسرعروسکی واقعیییییییی+عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دختر باربی اوکراینی و پسر عروسکی نیویورکی باهم ملاقات کردند ولی مانند شخصیت های فانتزی عاشق هم نشدند….
دو شخصیت فانتزی که به لطف جراحی های متعدد و تکنیکهای آرایشی توسط یک زن و مرد در دنیای واقعی متولد شده اند برای اولین بار از نزدیک با یکدیگر ملاقات کردند، اما بر خلاف اکثر انیمیشن های تهیه شده از این دو شخصیت عشق در یک نگاه خلق نشد.
باربی زنده اوکراینی که “والریا لوکیانوا” نام دارد و ۲۳ ساله است برای ملاقات با همتای مذکر خود به نیویورک پرواز کرد تا “جاستین جدلیکا” ۳۲ ساله را از نزدیک ملاقات کند.
گفته میشود باربی دنیای حقیقی خیلی از “کن” خوشش نیامده است و معتقد است او لبهایش را بیش از اندازه برجسته کرده است. این دو سابقا در دنیای مجازی انتقاداتی نسبت به چهره هم داشته اند.

بنابرگزارشات این دو از یکدیگر متنفر به نظر میرسیدند. آقای “جدلیکا” سال گذشته با هزینه ای ۱۰۰ هزار دلاری و انجام بیش از ۱۰۰ عمل جراحی چهره جدیدی شبیه چهره “کن” همتای مذکر باربی برای خود ساخت. او کارش را از ۱۸ سالگی و با عمل جراحی بینی اش آغاز کرد. وی میگوید برای زیباتر شدن هرکاری انجام میدهد و از کودکی به آنها آموخته اند که عروسکها زیباترین موجودات هستند.
اما باربی زنده میگوید تنها عمل جراحی که انجام داده است عمل پروتز سینه بوده است و بقیه ترکیب بدنش طبیعی است و با ورزش و تکنیکهای آرایشی خود را شبیه عروسکها میکند. او گفته است از ۵ سالگی عاشق باربی بوده است و همیشه سعی میکرد اندامی شبیه او داشته باشد….
۰
.

.بچه ها این دختر عمل جراحی انجام داده اینم عکس قبل از اعمل...ملاقات دختر باربی با پسرعروسکی واقعیییییییی+عکس 1

ملاقات دختر باربی با پسرعروسکی واقعیییییییی+عکس 1

وا این دختره اصلا پسره رو نگاه هم نمیکنه.....
Big Grin عالی بود مرسی.....
خخخخخخ همش کار عمله دیگه این دختره همچین قیافه گرفته انگار همش طبیعیهDodgy
cryingخیلی زشتنcrying
(12-01-2015، 14:04)sahar tanha نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآیـ واقعا راشتی راشتی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟IdeaIdeaIdeaExclamationExclamation
اره راشتی راشتی بود البته با کمک عمل
عزيزم اين موضوع مال خيلي وقت پيشه تازه خودم قبلا اين موضوعو گذاشته بودم  ولي بازم سپاس مرسي زحمت كشيدي

راستي اين پسره مكزيكيه و چند وقت پيش بر اثر ذات الريه مرده حالا نميدونم واقعيت داره يا نه
چقدر حسودین بابا 
به این نازین دوتاشون ای جووووونم 
خیلی باحالن فقط یه کوچولو چشمای دختره کوچیک تربود دبگه عالی بود
اصن به این دختره ۲۳ سال میخوره ؟ به این سی بیشتر میخوره به خـــــُـدا !!

بعدشم چیــــز خورده میگه فقط با ورزش و آرایش این شکلی شدم .. قیافه قبلشو آخه ببینین چه عـــــ*ـــی بوده آخه !!

اون قیافه فقط با آرایش بنظرتون اینجوری میشه !؟ تازه چه ایراداییـــم از پسره میگیره :|||

پول زیاد چیکـــــا که با آدم نمیکنه .. برین به دو تا خیریه کمک کنین میمیرین ؟ ._.
عه عه عه عه پسره چقدر زشت شده-.-
هر دوتاشون کلی عمل زیبایی کردن
هردو ارایش کردن البته واس پسره بیشتره
تازه کجاشون خوشگله بیان تو خوابم که درجا سکته میکنم
صفحه‌ها: 1 2