انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: INSTAGRAM: دفاع مدیسون بیر از سلنا گومز در برابر هیتر ها!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دفاع مدیسون بیر از سلنا گومز در برابر هیتر ها!
میدانیم که سلنا گومز هیتر های زیادی دارد ولی مدیسون بیر در برابر هیتر ها و با گذاشتن کامنتی جواب آن ها را داد:

INSTAGRAM: دفاع مدیسون بیر از سلنا گومز در برابر هیتر ها! 1

متن اصلی: selena is beautiful. talented and kind hearted. you post disgusting and demeaning photos all day long hating on other people. meanwhile you hide behind your cell phone. no one cares about your opinion in them. you can hate me all you want. im a good person. your not. why dont you post some pics of yourself instead of me and selena.

ترجمه: سلنا زیباست و قلب بسیار مهربانی دارد. شما در طول روز عکس های تحقیرآمیز و نفرت انگیزی ارسال میکنید. در همین هنگام شما خودتون رو پشت تلفن پهنان میکنید. شما میتوانید به نفرت و تنفر از من ادامه بدهید. ولی من یک فرد خوب هستم و شما نیستید. اصلا شما چرا به جای اینکه عکس نفرت انگیز من و سلنا رو بفرستید عکس خودتون رو ارسال نمیکنید؟

ایول بهش...
ای سلنا
جواب دندون شکنی نداد... :|
ولی بازم ایول بهش ^_^
(09-03-2016، 19:36)belieber4ever and swiftie نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سل كجا خوشگله؟?

به توچه حسوددد Tongue