انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: با گذاشتن تخم مرغ در اب صاحب بچه شوید!!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
این اسباب بازی عجیب در واقع چیزی نیست جز یک تخم مرغ. البته نه یک تخم مرغ عادی یا شانسی . بلکه کافیست این تخم مرغ را در یک کاسه آب گذاشته و چند ساعت منتظر بمانید. شاید صحنه ترسناکی باشد ولی شاهد ترک برداشتن آن خواهید بود. انگار یک موجود میخواهد از داخلش بیرون بیاید. بله موجود بیرون آمده یک آدمک کوچک است که با آب دادن به آن تا شش برابر قد اولیه اش رشد میکند. با این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسباب بازی عجیب
 کودکان میتوانند نوزاد خود را بزرگ کنند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با گذاشتن تخم مرغ در اب صاحب بچه شوید!!!! 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب مثلا بچه های کوچیک درک کنن که چی بشه
من بچه بودم یه چیزی شبیه این داشتم..
یه تخم دایسناسور بود میزاشتی تو اب
بعد ده روز از تخم میومد بیرون
بعد باس همونجوری تو اب نگهش میداشتی..اگه میذاشتی بیرون خشک میشد..
من با خودم این موجودو مسافرتم بردم._.
اصلا یه حس پدرانه ای تو درونم به وجود اومده بود کلهم ده سالمم نمیشد:|||
Big Grin
راست میگه من الان دارم تخماشم رنگیه