انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ملاقات تیلور و هری استایلز در هتل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
همونطور که دوستای سویفتی و دیرکشنر خبر دارن هم تیلور و هم هری این چندروز اخیر در لس انجلس بودن و
 بودن این دو در یک شهر با شایعات همراه بوده. 14 ژانویه یعنی دیشب  تیلور به همراه چندتا از دوستاش و هری در لابی هتلی دیده شدن که در حال صحبت بودن و بعد هم شام در کنارهم میخورن. هنوز اطلاعات بیشتری در این زمنیه و یا عکسهای با کیفیت تر منتشر نشده.لطفن دوستهای عزیز از الان شروع نکنن به توهین کردن. شاید نیاز باشه به صحبتهای هردو سلب فلش بک داشته باشیم که هری گفته الان با تیلور دوست عادی هست و همینطور تیلور در مصاحبه های مختلف گفته که اصن به فکرقرار گذاشتن دوباره نیست و میخواد روی البوم و تور اینده ش تمرکز داشته باشه. دیدن فاصله ی بینشون هم شاید نشون بده که فعلن خبری از قرار گذاشتن دوباره نیست..به هرحال همه اینا ممکنه شروع دوباره ای برای هر دوشون باشه، من قصد جو دادن به موضوع ندارم چون این یه شام دوستانه است و نه چیز بیشتر اما خب من از همین الان میدونم که دکمه ارسال پست بزنم چه در این سایت و سایتهای دیرکشنرا و حتی شبکه های اجتماعی توهین ها به تیلور شروع میشه.مگه همه خودمون طرفدار نمیدونم؟ یه طرفدار چی میخواد؟ ما زندگی شاد و موفق سلب موردعلاقمون میخوایم. اگه هردوشون بعد از دوسال بخوان به فکر قرار دوباره باشن، خب واقعن ما این وسط چیکاره ایم؟ اما واقعن هیچکدوم از ما دوست نداریم که تو زندگی شخصی مون کسی دخالت کنه.. تیلور و هری هم دو تا ادمن عین من و شما. من نه از هری و نه از این رابطه خوشم میاد اما فکرمیکنم تیلور در این مرحله از زندگیش به حدی از شعور و تجربه رسیده که بعد از اون 6 بوی فرند قبلیش (هری هم که جزوشونه) بتونه شخص درست رو انتخاب کنه و بهترین انتخاب در همه موارد زندگیش داشته باشه و هیچ شکی در اون برای من وجود نداره و هری هم همینطور هست.یه چیز دیگه که همیشه از دیدنش ناراحت میشم کامنت های دیرکشنراست که فکر میکنن تیلور افتاده هری. واقعن چه معنی داره این جمله؟ تا جاییکه من میدونم اگه 2 شخص بخوان با هم قرار بزارن معمولن پسر هست که قضیه مطرح میکنه. لطفن از این جمله هم استفاده نکنین.پس در صورتی که این خبر به واقعیت پیوست فقط و فقط به تصمیمشون احترام بذارین.
تازه اگر دقتت کنيد تيلور خيلى سرد برخورد ميکنه
------------------------ 
منبع : تيلور سوييفت ديلي
ملاقات تیلور و هری استایلز در هتل 1

ملاقات تیلور و هری استایلز در هتل 1
راس میگی تیلور خیلی سرده