انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♥مایلی سایرس تصمیم دارد درآمد حاصل از آلبوم بعدیش رو به بی خانمان ها بدهد♥
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
 مایلی سایرس کار بر روی آلبوم جدیدش رو شروع کرده . او این آلبوم رو در مکان های مختلف و خلوت و بعضی وقت ها نیز در خانه ی خودش ضبط میکند
. تا حالا 6 ترک از ترک های این آلبوم آماده شده و به گفته ی مایک ویل این آلبوم مثل ورژن کانتری سبک آهنگ های لانا دل ری هستش .
مایلی در مورد آلبوم جدیدش گفته : وقتی آلبوم بعدی من بیرون اومد من همه ی درآمد اون رو به افراد بی خانمان میدم . این به من انگیزه ی آهنگ خوندن میده و باعث میشه که فکر کنم من نه تنها برای خودم و برای منفعت خودم آهنگ میخونم بلکه دارم این کار رو به خاطر بقیه انجام میدم.
♥مایلی سایرس تصمیم دارد درآمد حاصل از آلبوم بعدیش رو به بی خانمان ها بدهد♥ 1 ♥مایلی سایرس تصمیم دارد درآمد حاصل از آلبوم بعدیش رو به بی خانمان ها بدهد♥ 1 ♥مایلی سایرس تصمیم دارد درآمد حاصل از آلبوم بعدیش رو به بی خانمان ها بدهد♥ 1 ♥مایلی سایرس تصمیم دارد درآمد حاصل از آلبوم بعدیش رو به بی خانمان ها بدهد♥ 1  

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♥مایلی سایرس تصمیم دارد درآمد حاصل از آلبوم بعدیش رو به بی خانمان ها بدهد♥ 1

سلب دیلی
HeartHeartHeartHeartHeart