انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ژاوی: اگر به عهده من بود، کازورلا و داوید سیلوا را برای بارسلونا جذب می کردم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ژاوی هرناندز هم صبح امروز در رویداد تبلیغاتی Dentix راجع به هم تیمی خود لیونل مسی و برخی مسائل دیگر صحبت کرد.

طرفداری- بنا به گزارش AS، ژاوی گفت: "آنهایی که به خاطر منفعت خود دنبال معاشرت با لئو هستند در فوتبال خواستنی نیستند."
ژاوی: اگر به عهده من بود، کازورلا و داوید سیلوا را برای بارسلونا جذب می کردم 1

مهمترین مربی در کارنامه حرفه ای شما: "من از تمام مربیانی که با آنها کار کرده ام، چیز هایی یاد گرفته ام اما اگر قرار باشد یک نفر را نام ببرم، آن فرد در سطح شخصی لوئیز آراگونس خواهد بود."

چمپیونزلیگ: "همه قرعه ها پیچیده هستند؛ بازی ما مقابل منچستر سیتی خیلی سخت خواهد بود."

آینده شما: "ایده من این است که در بارسا بازنشسته شوم."

اگر تصمیم گیری به عهده شما بود چه کسی را به خدمت می گرفتید؟ "سیلوا، کازورلا،... در حال حاضر استعداد های فوق العاده ای در فوتبال اسپانیا وجود دارند که من آنها را برای بارسا جذب می کردم."
ژاوی راس گفته.
(20-01-2015، 16:22)BAILANDO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ژاوی راس گفته.

ژاوی همیشه راس میگه