انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کرایف:ممکن بود به جای بارسلونا به رئال بروم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کرایف:ممکن بود به جای بارسلونا به رئال بروم 1

به گزارش بخش بین المللی ورزش 11، یوهان کرایف اسطوره باشگاه بارسلونا می گوید: باشگاه آژاکس حاضر بود مرا به تیم رئال مادرید منتقل کند،به دلیل اینکه آن زمان پیشنهادی را که رئال مادرید به باشگاه داده بود از نظر مالی سود داشت. اما من خودم بنا بر تصمیمی که گرفتم به بارسلونا رفتم، چون معتقد بودم بازی کردن برای بارسلونا همانند یک چالش بزرگ است و این چالش میتواند روی بهتر شدن فوتبالم تاثیر بگذارد.

زمانی که داشتم به کشور اسپانیا ملحق می شدم خیلی از مردم می گفتند که به کشوری فاشیستی داری می روی و همین موضوع باعث کم میل شدن مردم نسبت به من شده بود.با اینکه رئیس باشگاه آژاکس علاقه داشت مرا به رئال مادرید منتقل کند دست آخر به بارسا رفتم و هنوز هم معتقدم که بارسلونا خیلی بیشتر از یک باشگاه است.

یوهان کرایف بین سال های 1973 تا 1974 با بارسلونا طعم قهرمانی در لالیگا را حس کرد و در سال 1978 هم جام حذفی را با بارسلونا کسب کرد.