انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: خنده دار ترین جوک هایی که تو عمرت دیدی. .اگه نیایی پشیمون میشی ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
میگن اولین برف زمستون که میباره کنار هرکسی که باشی بهش میرسی       

هیچی دیگه واسه خوشبختی من و بخاری دعا کنین....

آیا از چربی های اضافه خود رنج میبرید
ایا از کوتاهی قد خود خسته شده اید؟؟؟؟
ایا از ریزش موهایتان خسته شده اید

خسته نباشید..خدا قوت.♥

دیروز برام خواستگار اومده بود بابام گفت درس میخونی یا شوهرت بدم!! منم گفتم هرچی میخونم یاد نمیگیرم !!

به نظر شما مفهومو خوب رسوندم؟؟!!

دلم گرفته

اهنگ غمگین گذاشتم یاد7-8نفر افتادم نمیدونم رو کدومشون تمرکز کنم گریه کنم نظر یادتون نره.likeHeart
قشنگ بودن وتقریبا خنده دار ممنون
(23-01-2015، 8:52)*nike* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قشنگ بودن وتقریبا خنده دار ممنون
خواهش عزیزمHeart
لایک داری ابجی
کاش بیشتر بودUndecided
(23-01-2015، 20:47)mohammad016 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لایک داری ابجی
لطف داری داداشTongue

(24-01-2015، 7:56)عشق تتل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کاش بیشتر بودUndecided
به سری دوم سر بزن بیشترن..

(24-01-2015، 7:56)عشق تتل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کاش بیشتر بودUndecided

[ -> ]
کاش بیشتر بودUndecided

[ -> ]
کاش بیشتر بودUndecided